شناسه خبر: ۱۰۹۳۹۰
لینک کوتاه کپی شد

تصاویری جالب از پیتزاخوری فضانوردان در فضا

ناسا با انتشار تصاویری از پیتزا خوردن فضانوردان در ایستگاه فضایی بین‌المللی نوشت: تصاویری از یک رستوران مداری.

به گزارش صبح تازه؛ ناسا در پست جدیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: برشی از زندگی در ایستگاه فضایی بین‌المللی. اگرچه که اعضا در مدار حدود ۲۵۰ مایلی(۴۰۲ کیلومتری) از ما در گردشند، اما فاصله زیادی از سنت محبوب ما در زمین یعنی "شب پیتزا"(دورهمی برای صرف پیتزا) ندارند.

اعضا می‌توانند از بین حدود ۲۰۰ گزینه مختلف در منو که همه‌ی آنها توسط آزمایشگاه "سیستم‌های غذایی فضایی"(Space Food Systems Laboratory) در مرکز فضایی جانسون ناسا آزمایش، آماده و بسته‌بندی شده‌اند، انتخاب کنند. در تصویر اول فضانورد "رابرت هاینز"(Robert Hines) با پیتزای خود ژست گرفته است.

ناسا با اشاره به تصویر دوم نوشت: پپرونی را بده این طرف! خدمه از به اشتراک‌گذاری تاپینگ پیتزا به سبک خانوادگی لذت می‌برند. از سمت چپ در جهت عقربه‌های ساعت به ترتیب: "دنیس ماتویف"(Denis Matveev)، "اولگ آرتمیف"(Oleg Artemyev) و "سرگئی کورساکوف"(Sergey Korsakov) همگی از آژانس فضایی "روسکاسموس" روسیه هستند. "کیل لیندگرن"(Kjell Lindgren) "جسیکا واتکینز"(Jessica Watkins)، فضانوردان ناسا و "سامانتا کریستوفورتی"(Samantha Cristoforetti) از آژانس فضایی اروپا است.

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار