شناسه خبر: ۱۱۱۳۹۰
لینک کوتاه کپی شد

49 تغییر در بدن برای تبدیل به «بانوی خون آشام» در گینس+ تصاویر

۴۹ تغییری که «ماریا خوزه کریسترنا» در بدن خود ایجاد کرده، باعث شده نام او را در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.

به گزارش صبح تازه؛ زن مکزیکی که با تعداد بی سابقه ۴۹ تغییر در بدن خود به یک “خون آشام واقعی” مبدل شده است، به کسانی که به فکر کپی کردن از او هستند هشدار می دهد! ۴۹ تغییری که «ماریا خوزه کریسترنا» در بدن خود ایجاد کرده، باعث شده نام او را در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.

این تغییرات شامل کارهایی است که این زن روی پیشانی و بازوهایش انجام داده است؛ مثل ایمپلنت، یک سری سوراخ یا پیرسینگ و شکاف دادن زبان.

بانوی خون آشام

او آنقدر در تغییرات خود افراط کرده که به راحتی می توان گفت تقریباً ۱۰۰ درصد بدنش خالکوبی شده است. به همین دلیل، شایسته لقب “خون آشام واقعی” شده است. ماریا در کانال یوتیوب رکوردهای جهانی گینس صحبت کرد. او در صحبت هایش به دیگران توصیه کرد که در مورد کپی کردن او با دقت فکر کنند. زیرا فقط اوست که به عنوان زنی با بیشترین تغییرات بدن در جهان نام گرفته است.

زن خون آشام رکورد دار گینس

ماریا گفت: «توصیه‌  می‌کنم هر کس می خواهد این کارها را انجام دهد خیلی فکر کند زیرا این عمل ها غیرقابل برگشت هستند. من ظاهرم را دوست دارم، اما باید درک کنید که جوانانی هستند که از خالکوبی و پیرسینگ و همه چیز بسیار استقبال می کنند. این کارها مد شده است. بنابراین، ممکن است به جایی برسیم که دیگر آن چیزی که می‌خواهیم نباشد و شاید دیگر آن را دوست نداشته باشیم. پس، باید در انجام آن، زیاد فکر کنید تا آن را دوست داشته باشید و بتوانید در تمام زندگی خود از آن دفاع کنید.»

با این حال، ماریا تا زمانی که سلامتی او اجازه دهد، به تغییر ظاهر خود ادامه خواهد داد. او در کانال یوتیوب اضافه کرد: «اگر حس خوبی داشته باشم و سلامتی ام اجازه دهد، این کار را ادامه خواهم داد.»جالب است بدانید که ماریا از ۱۴ سالگی شروع به ایجاد تغییرات در بدن خود کرده و این روند را با جوهر زدن شدید آغاز کرده است. ماریا ادعا کرد که ۹۹ درصد از بدن او اکنون خالکوبی شده و گفته می شود که دردناک ترین تغییرات او ایمپلنت یا کاشت در بازوهایش و همچنین خالکوبی کره چشم بوده است. به گفته او، کودکان پس از دیدن صورت، شاخ پیشانی و بینی حلقه دار او در خیابان فرار می کنند.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار