شناسه خبر: ۱۱۲۸۶۳
لینک کوتاه کپی شد

توئیتر به این افراد تذکر داد!

​به گزارش صبح تازه، هنگامی که افراد از طریق اسکرین‌شات، از توییت‌ها استفاده می‌کنند، با هیچ بخشی از این سایت تعامل نمی‌کنند؛ بنابراین کاربرانی نیستند که امکان درآمدزایی از آن‌ها وجود داشته باشد و این شبکه اجتماعی، نمی‌تواند به آن‌ها تبلیغات نمایش دهد یا از آن‌ها بخواهد عضو این سرویس شوند.

به گزارش ثریا اسکرین‌شات گرفتن از توییت‌ها، یکی از راه‌های محبوب اشتراک گذاری توییت‌ها با دوستان یا ارسال آن‌ها در حساب‌های شبکه اجتماعی دیگر کاربر است، اما توییتر اکنون با نمایش پیامی، از بسیاری از کاربران خواسته است به جای اسکرین‌شات گرفتن، توییت را به اشتراک بگذارند.

کاربران در هنگام اسکرین‌شات گرفتن از یک توییت، انواع مختلفی از صفحه‌های پاپ‌آپ را مشاهده می‌کنند. بعضی از کاربران، دکمه کپی لینک و بعضی دیگر، دکمه اشتراک‌گذاری توییت و بعضی هم دیالوگی را مشاهده می‌کنند که شامل هر دو گزینه است.

بعضی از کارکنان وب سایت فناوری تِک کرانچ در هنگام گرفتن اسکرین‌شات از یک توییت، صفحه پاپ‌آپ را در نسخه iOS توییتر مشاهده کرده‌اند. این اقدام ممکن است یکی از تست‌های توییتر برای ترغیب کاربران به استفاده مستقیم‌تر از این پلتفرم باشد.

هنگامی که افراد از طریق اسکرین‌شات، از توییت‌ها استفاده می‌کنند، با هیچ بخشی از این سایت تعامل نمی‌کنند؛ بنابراین کاربرانی نیستند که امکان درآمدزایی از آن‌ها وجود داشته باشد و این شبکه اجتماعی، نمی‌تواند به آن‌ها تبلیغات نمایش دهد یا از آن‌ها بخواهد عضو این سرویس شوند.

توییتر در اوت، آزمایشی را آغاز کرد که به بعضی از کاربران اجازه می‌داد بدون ایجاد حساب، از توییتر استفاده کنند. در این آزمایش، کاربران می‌توانستند ۵۰ حساب را دنبال کرده و به توییت‌ها پاسخ دهند، اما نمی‌توانستند از قابلیت‌هایی مانند ری‌توییت یا لایک کردن (پسند پیامها) استفاده کنند.

توییتر در نتایج مالی سه ماهه دوم که در ژوییه منتشر شد، اعلام کرد شمار کاربران روزانه فعال قابل درآمدزایی از آنها، بر مبنای سالانه ۱۶.۶ درصد رشد کرده و به ۲۳۷.۸ میلیون نفر رسیده است.

این شرکت در تلاش برای امتحان راه‌های مختلف برای افزایش شمار کاربران فعالش است و از افراد می‌خواهد به جای گرفتن اسکرین‌شات، توییت‌ها را به اشتراک بگذارند.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، واتس‌اپ اخیرا ابزار جلوگیری از گرفتن اسکرین‌شات را برای پیام‌های که پس از مشاهده، ناپدید می‌شوند، معرفی کرده است، اما این کاربران همچنان می‌توانند از مکالمات معمولی اسکرین‌شات بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار