شناسه خبر: ۱۱۴۱۸۲
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات ماجرای فوت مونا نقیب چیست؟

​به گزارش صبح تازه از مشرق به گفته فرماندار سراوان دوربین‌های اطراف این حادثه را ثبت و ضبط کرده و شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلخ در دستور کار مسئولان انتظامی و امنیتی سراوان قرار دارد.

 معاندین، ضدانقلاب و جریان‌های تجزیه‌طلب بلوچستان در روزهای اخیر به بهانه چهلم حوادث ۸ مهر زاهدان با تکیه بر دو هشتک خدانور لجه‌ای و مونا نقیب تلاش دارند سیستان و بلوچستان را بار دیگر درگیر آشوب کنند.

مونا نقیبی دختر ۸ ساله بلوچ که رسانه‌های معاند ادعا می‌کنند «در پی تیراندازی مستقیم نیروهای نظامی در منطقه مسکونی شهر آسپیچ از توابع شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان جان باخته است».

اما واقعیت ماجرا این است که اول آبان‌ماه در پی درگیری مسلحانه دو خودروی سواری با یکدیگر که احتمال می‌رود بر سر اختلافات ایجاد شده بر موضوع مواد مخدر بوده، مونا نقیبی که همراه خواهر بزرگترش به صورت پیاده در مسیر رفتن به مدرسه بوده به صورت تصادفی مورد اصابت گوله قرار می‌گیرد و جان خود را از دست می‌دهد.

به گفته فرماندار سراوان دوربین‌های اطراف این حادثه را ثبت و ضبط کرده و شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلخ در دستور کار مسئولان انتظامی و امنیتی سراوان قرار دارد.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار