خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۵۸۰۷
لینک کوتاه کپی شد

برخورد با یک نانوایی که صف زن و مرد را یکی کرده بود

​به گزارش صبح تازه از خبرآنلاین، ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم از برخورد با یک نانوایی که «صف زن و مرد را یکی کرده بود» ، خبر داد.

برخورد با یک نانوایی که صف زن و مرد را یکی کرده بود

ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم: بنابر گزارشات رسیده، یک نانوایی، صف زن و مرد را در قم یکی کرده بود که با پیگیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم اقدام لازم بازرسی اداره کل صنعت معدن تجارت قم، این موضوع اصلاح شد.

برخورد با یک نانوایی که «صف زن و مرد را یکی کرده بود» / ستاد نهی از منکر اعلام کرد + تصویر

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • ناشناس ارسالی در

  به این میگند تعصب بیجا. خوب وقتی ۴ تا مرد ایستاده اند، بعد یه خانم میآید یا ۴ تا خانم ایستاده اند، یکدفعه یه آقا از راه می رسه و توقع داره نانوا یه زن راه بیاندازه یه مرد، خوب حق و ناحق میشه دیگه و بعد هم دعوا راه میافته و مقصر را نانوا می دانند. نانوای بیچاره هم گفته بابا زن و مرد نداره همه تو یه صف به نوبت نان تان را بگیرید و بروید دنبال کارتان. آنوقت اینجا کاسه از آش داغ تر ، نانوائی را پلمپ میکنه🙄 مگر توی یه صف مردها به زن ها خدای نکرده دست میزنند؟ یا قانون خدا زیر پا گذاشته میشه؟🤔 تو تاکسی زن و مرد کنار هم می نشینند هیچ اتفاق بدی هم نمی افته. یک عده که تا نوک بینی شون را بیشتر نمی توانند ببینند دادار دادار راه می اندازند. انگار حرام خدا حلال شده یا حلال خدا حرام شده. توی همان سوریه یا لبنان که اینقدر دم از مظلومیت مردمش میزنید، ببینید چقدر راحت و بدون این تعصب ها زندگی میکنند، یکی از این حرف ها و خرافات هم پیدا نمیشه. شما که روی طالبان را با این خزعبلات، سفید کردید

  • ناشناس ارسالی در

   البته نوبت درسته اما می گی خرافات فردا شوهرت توی نانوایی با یکی اشناشد خرافه را می بینی

 • رضا ارسالی در

  قطعا مشکل دیگه حل شده و از بعدش شاهد برکت و فراوانی هستیم.علی برکت الله

 • همیر حاصلی ارسالی در

  الان دیگه همه چی درست شده؟ بجای اینکه نظارت کنید رو کیفیت کار نانواییها وساعتهای کاریشون که عشقی میان کار میکنن و تا جایی که امکان داره نون بی کیفیت و کم وزن میدن به مردم و اگه اعتراضی هم بشه خیلی حق به جانب میگن برو یه جای دیگه نون بگیر حالا دنبال امر به معروف هستید!

 • اکبر ارسالی در

  آفرین بر مردان خدا ، اجرتون با خدا ، وقت کردید به دلار ۴۰ تومنی هم سر بزنید ارشادش کنید اینقدر حال و هوای پرواز نگیره آفرین

 • مصطفی ارسالی در

  سلام از مسئولین دلسوز انقلاب درخواست اشد مجازات برای نانوا را دارم.

 • مارمولک ارسالی در

  والله همه جا یکی هست جداسازی صف نانوایی فقط بر اساس چند تایی و تکی هست حالا این نوشته محکوم شد حالا تو خیابون صف یکی باشه می خوان چکار کنند؟

 • ناشناس ارسالی در

  درباره‌وضع‌اسفبار‌سرما.درکشور‌وکمبود‌سوخت‌درکشوری‌که‌دومین‌منبع‌گاز‌دنیا‌وجز‌ده‌کشور‌ازنطر‌نفت‌است‌سکوت‌می‌کنید

 • ناشناس ارسالی در

  دست زن ودختر نامحرم رو بگیرن حول بدن ایراد نداره . توصف همه ایستادن دیگه حالا باهم باشن چی میشه نماز خدا غلط میشه.
  برید راست میگید جلوی دزدی نانوایی ها رو بگیرید .
  کلا اگه جلوی دزدی در رده های مختلف از اون بالا رو گرفتید تو کشور درسته .

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار