شناسه خبر: ۱۱۵۹۰۶
لینک کوتاه کپی شد

مجلس طرح «حذف پیمانکاران نیروی انسانی» را بررسی می‌کند

به گزارش صبح تازه، از مهر،شوش- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با موافقت نمایندگان طرح ساماندهی کارکنان دولت و حذف پیمانکاران نیروی انسانی هفته آینده به صحن مجلس می‌آید.

مجلس طرح «حذف پیمانکاران نیروی انسانی» را بررسی می‌کند

به گزارش صبح تازه، محمد کعب عمیر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نمایندگان در جلسه علنی امروز با تقاضای رسیدگی خارج از نوبت گزارش کمیسیون اجتماعی پیرامون طرح ساماندهی کارکنان دولت، و حذف پیمانکار نیروی انسانی موافقت کردند.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: طرح حذف شرکت‌های پیمانکاری تأمین نیروی انسانی پس از جلسات و نشست‌های مستمر در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: محوریت طرح ساماندهی کارکنان دولت این است که بعد از تصویب آن در صحن و تأیید شورای نگهبان، شرکت‌های واسطه تأمین نیروی انسانی حذف شده و حق هیچ گونه فعالیتی نخواهند داشت و از چرخه نظام اداری و استخدامی کشور حذف خواهند شد.

کعب عمیر ادامه داد: امیدواریم طرح ساماندهی کارکنان دولت «حذف پیمانکار تأمین نیروی انسانی» هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: بر اساس این طرح نیروهای شرکتی و عناوین مشابه با لحاظ شرایطی مشخص در قالب قرارداد کار معین ساماندهی خواهند شد.

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار