خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۳۳۸
لینک کوتاه کپی شد

چگونه به شادی واقعی درونی برسیم؟

به گزارش صبح تازه؛ رئیس هیأت امنای کمیته امداد تاکید کرد: کمک به محرومان و نیازمندان منجر به یک «شادی واقعی درونی» می‌شود و بدون شک تمامی راهبران اشتغال که توان خود را بر توانمندسازی مددجویان معطوف کرده‌اند، آن را تجربه می‌کنند.

چگونه به شادی واقعی درونی برسیم؟

به گزارش صبح تازه از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله محسن کازرونی در نخستین همایش راهبران اشتغال کمیته امداد، گفت: راهبران اشتغال کمیته امداد دست تعاون و یاری به سمت کسانی دراز می‌کنند که به هر دلیلی نمی‌توانند ملزومات یک زندگی آبرومندانه را برای خود تامین کنند.

وی افزود: مجموعه کمیته امداد با کمک راهبران اشتغال، تمام توان خود را به کار بسته‌اند تا بتواند مقدمات ایجاد مشاغل با درآمد پایدار را برای مددجویان فراهم کنند.

رئیس هیأت امنای کمیته امداد با ذکر حدیثی نبوی، بیان کرد: به گفته پیامبر اعظم(ص) هر کس که درى از خیر به رویش گشوده شود، باید آن را غنیمت شمرد؛ زیرا که نمى‌داند آن در چه وقت به رویش بسته مى‌شود.

وی ادامه داد: حدیث مذکور را باید در تمام شئون فردی، اجتماعی و حتی حکومت‌داری سرلوحه کار خود قرار داد. زیرا طبق فرمایش پیامبر اسلام، انسان باید برای انجام امور خیر عجله و شتاب کند.

آیت‌الله کازرونی با تمجید از تلاش‌های راهبران اشتغال کمیته امداد، اظهار کرد: این افراد می‌توانستند تنها بر توسعه‌ زندگی فردی خود متمرکز شوند، اما تصمیم گرفتند در کنار کسب درآمد، به یاری جمعی از مددجویان بشتابند و آنها را نیز در مسیر کسب و کار قرار دهند.

رئیس هیأت امنای کمیته امداد تاکید کرد: کمک به محرومان و نیازمندان منجر به یک «شادی واقعی درونی» می‌شود و بدون شک تمامی راهبران اشتغال که توان خود را بر توانمندسازی مددجویان معطوف کرده‌اند، آن را تجربه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: زندگی فرصت‌های زیادی را به انسان می‌دهد و بهتر است که افراد از این فرصت‌ها برای خدمت به محرومان و کسانی که به هر دلیلی دچار گرفتاری شده‌اند استفاده کنند.

وی ادامه داد: در دنیا هیچ چیز دوام و پایداری ندارد و نباید برای آن شادی کرد، جز احساس شادمانی پس از خدمت به خلق. به همین دلیل می‌توان گفت که راهبران اشتغال کمیته امداد می‌توانند شادی واقعی و ابدی را تجربه کنند.

رییس هیأت امنای کمیته امداد در بخش پایانی سخنان خود ضمن اشاره به تغییر فضای کسب و کار در دنیای جدید، اظهار کرد: امروز با پیشرفت علم دیگر نمی‌توان به کسب و کار سنتی اکتفا کرد؛ لازم است با بهره‌گیری از علم روز، از ابزار دنیای مدرن برای کمک به نیازمندان و البته افراد تحت حمایت استفاده کرد.

انتهای پیام

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار