شناسه خبر: ۱۰۷۵۶۲
لینک کوتاه کپی شد

خبر خوش برای بازنشستگان

میرهاشم موسوی گفت: «با همکاری دولت افزایش حقوق مستمری‌بگیران در اردیبهشت‌ماه اجرایی خواهد شد.

به گزارش صبح تازه، بررسی کارشناسی درباره افزایش مستمری بازنشستگانی که حداقلی‌بگیر محسوب می‌شوند، بر اساس ماده ۱۱۱ قطعی شده و درباره میزان افزایش سایر سطوح نیز جلسات ادامه دارد.»

در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، قائم‌مقام و معاونان این سازمان و همچنین رئیس و اعضای هیات‌مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری برگزار شد؛ مقرر شد افزایش حقوق مستمری‌بگیران در اردیبهشت‌ماه انجام شود.

موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این زمینه گفت: «ان‌شاءالله با همکاری دولت محترم افزایش حقوق مستمری‌بگیران در اردیبهشت‌ماه اجرایی خواهد شد.

در مورد افزایش حقوق بازنشستگان ماده ۹۶ و ۱۱۱ مورد توجه بوده و بررسی کارشناسی درباره افزایش مستمری بازنشستگانی که حداقلی‌بگیر محسوب می‌شوند، بر اساس ماده ۱۱۱ قطعی شده و درباره میزان افزایش سایر سطوح نیز جلسات ادامه دارد.

رویکرد راهبردی ما این است که با همفکری شرکا و نمایندگان بازنشستگان و بر اساس الزامات قانونی و مقدورات سازمان، بهترین تصمیم در زمینه تحقق عدالت و صیانت از حقوق ذی‌نفعان اتخاذ شود.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

  • محمد ارسالی در

    هیچ قدرت خارجی نمیتونه این انقلاب و نظام که ریشه اش در خون شهداء است را تهدید کند و فقط تبعیض است که این انقلاب و نظام رو نابود میکند

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار