خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۷۸۵۱
لینک کوتاه کپی شد

خبر خوب برای مستمری بگیران و بازنشستگان

به گزارش صبح تازه،معاون مالی و منابع انسانی صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت اولین حقوق بر اساس اصلاحیه همسان‌سازی بازنشستگان در فروردین ماه خبر داد.

 

 به گزارش صبح تازه، از ایلنا، علی نصیری تصریح کرد: در سه ماه گذشته، بحث اصلاح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فولاد که در ۱۸ ماه گذشته، دغدغه جدی این عزیزان بود در تیم مدیریتی جدید صندوق مطرح و بررسی شد و با اخذ تصمیمات لازم، اصلاح همسان‌سازی اجرایی شد.

وی ادامه داد: بدین ترتیب با تدبیر مدیرعامل صندوق، اولین مرحله از پرداخت مطالبات بازنشستگان از محل اصلاحیه همسان‌سازی همراه با حقوق فروردین ماه در پایان همین ماه به حساب بازنشستگان عزیز واریز شده و در روز پنجشنبه (فردا) برای بازنشستگان قابل برداشت است.

نصیری اظهار کرد: نخستین پرداخت اصلاحیه همسان‌سازی بر اساس اصلاح همسان‌سازی سال ۹۹، افزایش سال ۱۴۰۰ و بدون لحاظ افزایش ۱۰ درصدی سال ۱۴۰۱می باشد. افزایش ۱۰ درصد سالانه حقوق بازنشستگان به دلیل اینکه تاکنون از سوی دولت ابلاغ نشده در این پرداختی لحاظ نشده و به محض ابلاغ توسط دولت در مدت زمان یک هفته به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

معاون مالی و منابع انسانی صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه عزم مدیران صندوق این است که مطالبات اصلاحیه همسان‌سازی را تا دو سال آینده تسویه نمایند گفت: به اذعان خود بازنشستگان، اصلاحیه قبلی همسان‌سازی ۹ سال طول کشید و عزم مجموعه صندوق این است که با توفیق الهی این مسیر دوساله طی شود.

وی افزود: بحمدالله و با تاکید ویژه مدیرعامل محترم و تلاش همه همکاران این توفیق نصیب ما شد که در آخرین روز فروردین سال جاری شاهد پرداخت اولین قسمت از مطالبات همسان‌سازی باشیم.

نصیری گفت: از مجموع گروه‌های ۲۰گانه که بر اساس مصوبه هیات وزیران دولت گذشته، همسان‌سازی در سقف افزایش کشوری برای آن‌ها لحاظ می‌شود، گروه‌های زیر ۱۵ از اصلاحیه همسان‌سازی بیشتر منتفع خواهند شد چون در واقع اگر در همسان‌سازی سال ۹۹ گروهی مشمول آن شده بود اینک در اصلاحیه همسان‌سازی فقط ما به التفاوت آن را دریافت می‌کند.

وی با اشاره به تاکید مدیرعامل صندوق که تصمیماتی از این دست نباید در غیاب بازنشستگان و در اتاق‌های دربسته اتخاذ شود افزود: تمام مراحل بررسی اصلاح همسان‌سازی با حضور نمایندگان بازنشستگان و برخی منتخبان کانون‌های بازنشستگی برگزار شد و بر مبنای صورت جلسه این نشست ها، موضوع جمع‌بندی شده و به تصویب رسید.

نصیری گفت: در خاتمه از همراهی و سعه صدر بازنشستگان معزز و نگاه ویژه دکتر عامریان مدیرعامل صندوق، معاونت فنی و عملیات و همکارانشان و مدیران میانی و کارشناسانی که در اجرای این اقدام بزرگ نقش داشتند صمیمانه تشکر می‌کنم./ ایلنا

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار