شناسه خبر: ۱۰۹۵۳۳
لینک کوتاه کپی شد

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو

از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز نوسانات قیمتی در بین خودروهای پژو و ساینا کماکان نزولی بوده است و در این بین خودروهای سمند در این مدت افزایش قیمت ها را تجربه کردند.

به گزارش صبح تازه، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از تداوم ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز حکایت دارد؛ در بین خودروهای گروه پژو مدا ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۰۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۹۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۹۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو پژو LX ساده مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۶۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۶۳ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۴۸ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای ساینا نیز این نوسانات نزولی قیمتی مشهود بوده است به طوری که ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۱۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۰۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۱۹۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای سمند اما نوسانات قیمتی صعودی بوده است به طوری که سمند LX EF۷ مدل ۱۳۹۹ از ۳۱۳ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده است و سمند LX ساده مدل ۱۴۰۰ نیز از ۲۸۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۸۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این بازه زمانی ۴ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار