شناسه خبر: ۱۱۲۸۱۹
لینک کوتاه کپی شد

حداقل و حداکثر افزایش حقوق چقدر خواهد بود؟

یک کارشناس بازار کار گفت: گرچه افزایش حقوق با توجه به تورمی که در کشور اتفاق افتاده، حق حقوق‌بگیران می‌دانیم، اما متاسفانه در این بخش هم انتقاداتی به دولت داریم، چون هنوز این افزایش‌ها تبعیض‌گونه است.

به گزارش صبح تازه، حمید حاج‌اسماعیلی افزود: آنچه که الان لایحه می‌گوید، قرار است حدود ۹۰۰ هزار تومان به بازنشستگان اضافه کنند و مبالغی که تا حدود ۲.۵ تا ۳ برابر این مبلغ است، به بقیه کارمندان متناسب با امتیازات‌شان پرداخت شود.

حاج‌اسماعیلی تصریح کرد: آن‌طور که منابع غیررسمی مطرح می‌کنند، برای گروه‌های خاصی که برخی کارمندان سازمان‌های خاص هستند، ممکن است این مبالغ تا چند برابر نسبت به بازنشستگان لشکری و کشوری بیشتر باشد.

وی عنوان کرد: گرچه افزایش حقوق را حق حقوق‌بگیران می‌دانیم با توجه به تورمی که در کشور اتفاق افتاده، اما متاسفانه در این بخش هم انتقاداتی به دولت داریم، چون هنوز این افزایش‌ها تبعیض‌گونه است. این باز به شکاف طبقاتی در کشور دامن می‌زند و فاصله بین مدیران و افراد خاص را با عموم مردم و حقوق‌بگیران در کشور افزایش می‌یابد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • یک بازنشسته کشوری ارسالی در


    متاسفانه تو کشور ما ابها سر بالایی میرن ۹۰۰ هم مبلغی اضافه میکنین ..بهتره اونم نکنین به نماینده ها وکارمندا بدین ما که داخل ادم حساب نمیشیم

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار