شناسه خبر: ۱۱۶۰۱۲
لینک کوتاه کپی شد

چگونه از مخابرات۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان بگیریم؟+جزئیات

معاون تجاری و امور مشترکان مخابرات اعلام کرد: مشترکان تهرانی که هزینه ۲۰ هزار تومانی برای آبونمان پرداخت می‌کنند، شرکت مخابرات به آن‌ها ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص می‌دهد.

چگونه از مخابرات۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان بگیریم؟+جزئیات

به گزارش صبح تازه، معاون تجاری و امور مشترکان مخابرات گفت: به مشترکان تهرانی در قبال افزایش هزینه آبونمان، بیش از چهار هزار دقیقه مکالمه رایگان تعلق می‌گیرد.

داوود زارعیان، معاون تجاری و امور مشرکان مخابرات گفت: مبلغ ۲۰ هزار تومانی که روی قبوض تلفن‌های مشترکان اضافه می‌شود، شامل تمامی مردم نمی‌شود. چراکه این هزینه برای مشترکان تهرانی در نظر گرفته شده و ۱۵ هزار تومان برای مراکز استان‌ها و ۱۰ هزار تومان برای شهرستان‌ها و صفر ریال برای مراکز روستایی در نظر گرفته شده است.

او افزود: در سال ۱۴۰۰ پیشنهادی به شورای رقابت داده شد که باتوجه به افزایش هزینه نگهداری تلفن ثابت، هزینه‌ای برای مشترکان در نظر گرفته و در قبال آن مکالمه رایگانی داده شود.

معاون تجاری و امور مشرکان مخابرات تصریح کرد: برای مثال از مشترکان تهرانی که هزینه ۲۰ هزار تومانی برای آبونمان پرداخت می‌کنند، در قبال آن شرکت مخابرات برای آن‌ها ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص می‌دهد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار