شناسه خبر: ۱۱۶۲۷۲
لینک کوتاه کپی شد

نگران جای سکه هات هستی؟!/با خزانه زرین سپهر صادرات خیالت رو راحت کن

اگر اهل سرمایه گذاری در بازار طلا و سکه هستید، بد نیست بدانید که بانک صادرات، مدل جدیدی از این نوع سرمایه گذاری را پیش روی شما قرار داده که جزئیات آن را باهم مرور می کنیم.

نگران جای سکه هات هستی؟!/با خزانه زرین سپهر صادرات خیالت رو راحت کن

به گزارش صبح تازه، نکته اول اینکه گواهی سپرده دو ساله سکه طلای خزانه زرین سپهر بانک صادرات ایران در بورس کالا و با نماد «سکه٠٣١٠پ٠٤» در حال عرضه است.

طبق اعلام روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، گواهی سپرده سکه خزانه زرین سپهر این بانک با نام «تمام سکه طرح جدید ٠٣١٠ صادرات» و نماد «سکه٠٣١٠پ٠٤» از روز شنبه ٢٤ دی‌ماه در بورس کالا گشایش یافته و آماده انجام معامله است.

اولین سوالی که شاید برای شما هم پیش بیاید این است که کالای قابل پذیرش در خزانه زرین سپهر بانک صادرات چیست؟

در جواب این سوال باید بگوییم که سکه طلای تمام بهار آزادی طرح جدید تصویر امام (ره) با وزن ٨.١٣٣ گرم و عیار ٩٠٠ در هزار که ضرب سال ١٣٨٦ است، کالای قابل پذیرش در خزانه زرین سپهر است.

خب حالا بد نیست بدانیم که کالای قابل پذیرش یا همان سکه های طلا را تا چه زمانی می توان در خزانه نگهداری کرد و چه زمانی تسویه حساب و تحویل صورت می گیرد؟

طبق اعلام بانک صادرات، حداکثر زمان نگهداری کالا در خزانه تا تاریخ ١٥ بهمن ماه ١٤٠٣ بوده و تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی و آخرین روز معاملاتی نماد ایجاد شده ٣٠ دی ماه ١٤٠٣ است و پس از آن معاملات نماد برای فرآیند تحویل و تسویه حساب با انبار متوقف می‌شود.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار