شناسه خبر: ۱۱۶۶۲۰
لینک کوتاه کپی شد

پشت پرده شایعات جدید درباره آیفون ۱۵

چند منبع خوش‌سابقه می‌گویند شایعاتی که در هفته‌ی اخیر با محوریت iOS 17 و آیفون ۱۵ منتشر شدند حقیقت ندارند.

پشت پرده شایعات جدید درباره آیفون ۱۵

به گزارش صبح تازه، وب‌سایتی که اخبار اپل را به‌طور اختصاصی پوشش می‌دهد، می‌گوید شایعاتی که در هفته‌ی اخیر با محوریت آیفون ۱۵ و سیستم‌عامل iOS 17 منتشر شده‌اند «جعلی‌ و نادرست هستند» و منبع اصلی آن‌ها به حساب توییتری (LeaksApplePro) برمی‌گردد که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات ندارد.

در دورانی که آیفون ۱۲ معرفی نشده بود، LeaksApplePro مدعی حضور در مراسمی محرمانه در اپل پارک شد که به گوشی پرچمدار جدید اپل ارتباط داشت. تمامی اطلاعاتی که LeaksApplePro از آیفون ۱۲ فاش کرد اشتباه از آب درآمدند.

مارک گارمن، تحلیلگر مورد احترام نشریه‌ی بلومبرگ،‌ با تأیید گفته‌های اپل اینسایدر می‌گوید آنچه LeaksApplePro درباره‌ی نسل جدید آیفون ادعا کرده است حقیقت ندارد.

LeaksApplePro سال گذشته نیز ادعاهای نادرست زیادی با محوریت آیفون ۱۴ و نسل جدید کامپیوتر مک پرو مطرح کرد. LeaksApplePro یک روز قبل از رونمایی مک بوک پرو ۲۰۲۳ در تاریخ ۲۷ دی، گفت این لپ تاپ تا آخر اسفند رونمایی نمی‌شود.

LeaksApplePro در هفته‌ی اخیر گفت سیستم‌عامل iOS 17 تغییرات بصری زیادی به‌همراه نمی‌آورد و بیشتر روی افزایش پایداری و پشتیبانی از هدست واقعیت ترکیبی متمرکز خواهد بود. همچنین این منبع ادعا کرد اپلیکیشن‌های Music و Mail و Files و Reminders در iOS 17 میزبان تغییرات ظاهری جزئی می‌شوند.

LeaksApplePro همچنین ادعا کرد آیفون ۱۵ پرو مکس، نرم‌افزار پردازش تصویر پیشرفته‌تر و سیستم خنک‌کننده‌ی بهتر نسبت‌به آیفون ۱۵ پرو خواهد داشت.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار