شناسه خبر: ۱۱۷۶۱۹
لینک کوتاه کپی شد

با افتتاح حساب وکالتی بانک صادرات؛ هم وام بگیرید و هم خودرو بخرید

اگر قصد خرید خودرو دارید، با حساب وکالتی بانک صادرات یک تیر و دو نشان بزنید!

با افتتاح حساب وکالتی بانک صادرات؛ هم وام بگیرید و هم خودرو بخرید

به گزارش صبح تازه، بانک صادرات در ادامه خدمات متنوع بانکی خود و در آستانه سال جدید این فرصت را برای مشتریان خود بوجود آورده تا با ایجاد حساب وکالتی برای خرید خودروهای داخلی و خارجی، از سود سرمایه‌گذاری و مزایای طرح‌ نوین تسهیلاتی این بانک استفاده کنند.

بانک صادرات با بکارگیری سامانه «خودرویار» و ایجاد امکان دسترسی آسان برای خرید خودرو از طریق سه سامانه «ثبت اختیارنامه»، «خرید آنلاین خودرو از بورس کالا» و «خرید خودرو‌های وارداتی»، شرایط ویژه‌ای را برای بهره‌مندی مضاعف مشتریان از مزایای طرح‌ نوین تسهیلاتی «سنا٢» فراهم کرده است.

 دارندگان حساب‌ در طرح‌ تسهیلاتی «سنا٢» در بانک صادرات ایران می‌توانند ضمن حفظ این حساب‌ و استفاده از مزیت‌های تسهیلاتی آن، برای خرید خودروهای خارجی از سامانه یکپارچه ویژه و همچنین خرید خودرو از بورس کالا اقدام کنند.

متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب وکالتی در قالب طرح‌ نوین تسهیلاتی «سنا٢» در یکی از شعب بانک صادرات ایران، ضمن خرید خودرو یا داد و ستد سایر کالاها در بورس کالای ایران و ثبت نام برای خرید خودروهای وارداتی  برای دریافت تسهیلات، به صورت روز شمار امتیاز کسب کنند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار