شناسه خبر: ۱۱۸۵۹۸
لینک کوتاه کپی شد

چه کسانی می توانند امروز در طرح یکپارچه عرضه خودرو ثبت نام کنند؟

سامانه یکپارچه عرضه خودرو از امروز صرفا برای افرادی که ۲۰ تا ۲۳ اسفند به نام سازمان حمایت، حساب وکالتی تعریف کرده اند باز شده و متقاضیان جدید باید تا پایان بهار و نوبت دوم عرضه منتظر بمانند.

چه کسانی می توانند امروز در طرح یکپارچه عرضه خودرو ثبت نام کنند؟

به گزارش صبح تازه، امروز ۱۶ فروردین ماه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای ثبت نام متقاضیانی که در فاصله زمانی ۲۰ تا ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ نسبت به افتتاح حساب وکالتی اقدام کرده بودند، فعال و مهلت این ثبت نام تا ۱۸ فروردین ماه تعیین شده است.

در این بین برای بسیاری از افرادی که متقاضی خرید خودروی داخلی هستند ولی در ۲۰ تا ۲۳ اسفند ماه نسبت به وکالتی کردن حساب خود اقدام نکردند و یا اینکه به اشتباه به جای افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت، حساب وکالتی به نام ایران خودرو باز کرده‌اند، ابهاماتی در مورد ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه به وجود آمده است.

در همین راستا پیگیری‌ها از وزارت صمت حکایت از آن دارد که سامانه از ۱۶ تا فروردین صرفاً برای افرادی که در ۲۰ تا ۲۳ اسفند ماه حساب را به نام سازمان حمایت وکالتی کرده‌اند فعال شده است و اگر افرادی که در این تاریخ حسابشان را وکالتی نکرده‌اند تمایل به ثبت نام دارند باید تا پایان فصل بهار منتظر بمانند.

طبق اعلام وزارت صمت، پایان بهار نوبت دوم عرضه خودروهای داخلی است و افراد می‌توانند با وکالتی کردن حساب خود به نام سازمان حمایت، نسبت به ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه خودرو اقدام کنند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار