شناسه خبر: ۱۱۸۶۶۵
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات ثبت نام مجدد در سامانه یکپارچه

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت، از آغاز ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه از امروز به مدت سه روز خبر داد و درباره شرایط ثبت نام کنندگان توضیحاتی داد., مهلت ۳ روزه ای را برای متقاضیان که حدود ۳۰ هزار نفر هستند، در نظر گرفته ایم.

جزئیات ثبت نام مجدد در سامانه یکپارچه

 به گزارش صبح تازه از اقتصاد ۱۰۰، جزئیات قیمت های جدید خودرو امروز اعلام می‌شود

وی در پاسخ به پرسشی درباره اعلام قیمت جدید خودروها از سوی شورای رقابت در پی این اتفاق, خودروسازان قرار است برنامه تولیدشان را به معاونت حمل و نقل وزارت صنعت ارائه دهند و پس از آن, بررسی کنیم که تقاضا در کدام مدل ها بیشتر هستند.

قالیباف افزود: هر خودرو, دارای قرعه کشی به لحاظ نوبت دهی است و به این ترتیب به همه متقاضیان این طرح خودرو تعلق خواهد گرفت و برای اینکه تقدم و تاخر زمان تحویل خودرو مشخص شود از قرعه کشی استفاده می‌شود.

به گفته وی, تقریبا اواخر فروردین ماه,‌ رتبه ها و نوبت تحویل خودروهای متقاضیان باید اعلام شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا قیمتهای جدید خودروها از سوی وزارت صمت اعلام می شود؟ افزود: قیمت‌گذاری جدید خودروها بهتر است از سوی شورای رقابت اعلام و مصوبه شورای رقابت توسط خود این شورا اطلاع‌رسانی شود زیرا اگر ما هم بخواهیم اعلام کنیم با سربرگ شورای رقابت و همان برنامه‌ای که به ما ارائه شده را در اختیار رسانه ها قرار می دهیم.

وی با اشاره به اینکه بهتر بود مصوبات دستگاه توسط همان دستگاه اطلاع رسانی شود اضافه کرد:‌ این مسئله را حل می‌کنیم یا شورای رقابت انجام می دهد یا وزارت صنعت نامه شورای رقابت را اطلاع رسانی می کند که امروز باید این اتفاق رخ دهد

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار