شناسه خبر: ۱۱۹۵۶۶
لینک کوتاه کپی شد

محصول جدید سامسونگ ویژه ارتش آمریکا!

نسخه Tactical Edition گلکسی S۲۳ و XCover ۶ Pro از قاب و اپ‌های مخصوص بهره می‌برند تا به‌خوبی از اطلاعات محافظت کنند.

محصول جدید سامسونگ ویژه ارتش آمریکا!

به گزارش صبح تازه، با موفقیت نسخه Tactical Edition گلکسی S۲۰ که به گفته سامسونگ، توسط هزاران پرسنل وزارت دفاع آمریکا استفاده می‌شد، حالا کره‌ای‌ها از همین نسخه برای گلکسی S۲۳ و XCover ۶ Pro رونمایی کرده‌اند تا توسط ارتش آمریکا استفاده شود.

نسخه Tactical Edition گلکسی S۲۳ و XCover ۶ Pro به اپ‌های مخصوصی مانند Android Team Awareness Kit و Battlefield Assisted Trauma Distributed Observation Kit مجهز شده‌اند که اولی به اپراتورها به‌طور لحظه‌ای درباره وضعیت اطلاع‌رسانی کرده و اپ دوم اطلاعات را به‌طور لحظه‌ای جمع‌آوری و توزیع می‌کند.

گوشی‌های جدید سامسونگ تمام الزامات امنیتی ارتش ایالات‌متحده را برآورده می‌کنند و سامسونگ Knox و Knox Dual Date at Rest از اطلاعات محافظت می‌نمایند. این ویژگی‌ها درواقع الزامات NSA برای محافظت از داده‌های محرمانه را برآورده می‌کنند.

ویژگی سامسونگ DeX هم یکی از ویژگی‌های کلیدی نسخه Tactical Edition گلکسی S۲۳ و XCover ۶ Pro محسوب می‌شود که به افراد اجازه می‌دهد درون خودرو بدون نیاز به لپ‌تاپ، به قابلیت‌های متنوع دسترسی پیدا کنند.

 

قاب مخصوص برای نسخه Tactical Edition گلکسی S۲۳ و XCover ۶ Pro

گلکسی S۲۳ مخصوص ارتش آمریکا، مانند نسخه تجاری خود، از استاندارد IP۶۸ برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گردوغبار بهره می‌برد و همچنین روی نمایشگر آن‌ها شیشه گوریلا گلس ویکتوس پلاس کشیده شده است. بااین‌حال در نسخه Tactical Edition از یک قاب با درجه سختی نظامی استفاده شده که از آن‌ها در برابر سقوط محافظت می‌کند و امکان چسباندن آن به لباس وجود دارد.

نسخه Tactical Edition گوشی XCover ۶ Pro در کنار استاندارد IP۶۸، از استاندارد نظامی MIL-STD-۸۱۰H هم پشتیبانی می‌کند که اجازه می‌دهد در دماهای مختلف کارکردش را حفظ کند و همچنین در سقوط از ارتفاع ۱.۵ متری جان سالم به‌در ببرد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار