شناسه خبر: ۱۱۶۳۲۲
لینک کوتاه کپی شد

چکنو، گواهینامه شایسته محصول را برای بانک صادرات بدست آورد

به گزارش صبح تازه، «چکنو» جدیدترین خدمت بانکداری الکترونیکی و حرکتی به سمت چک امن و دیجیتالی است که درهشتمین نمایشگاه تراکنش ایران گواهینامه شایسته محصول را دریافت کرد.

چکنو، گواهینامه شایسته محصول را برای بانک صادرات بدست آورد

به گزارش صبح تازه، هیئت داوران این نمایشگاه، پس از ارزیابی و بررسی محصولات ارائه شده توسط نظام بانکی در سال جاری و با توجه به قابلیت‌های منحصر به فرد، سطح فراگیری محصول و ارائه آن به عنوان نخستین بانک، خدمت «چکنو» چک امن دیجیتال بانک صادرات ایران را محصول شایسته این دوره از نمایشگاه شناخت و «گواهینامه شایسته محصول» را به بانک صادرات ایران اعطا کرد.

امروز با تلاش خلاقانه این بانک «چکنو» به عنوان جدیدترین محصول بانکداری الکترونیک و مهمترین گام در تحول چک امن دیجیتال با حضور مقامات وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی محسوب شده و برای اولین بار در نظام بانکی در بانک صادرات ایران مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

شایان ذکر است هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان بزرگترین رویداد فناوری‌های مالی ایران با حضور  مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران، مدیران عامل بانک‌ها، فعالان، متخصصان، نوآوران و شرکت‌های برتر صنعت پرداخت در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار و «گواهینامه شایسته محصول» هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران به «چکنو» چک امن دیجیتال بانک صادرات ایران اعطا شد.

غرفه بانک صادرات ایران در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان بانک پیشرو در ارائه‌ خدمات چک امن دیجیتال  با معرفی «چکنو» و همچنین با حضور سه شرکت «پرداخت الکترونیک سپهر»، «هلدینگ فناوری و نوآوری صاد» و «فن‌آوری و راه‌حل‌های هوشمند سپهر» پذیرای فعالان، مدیران و علاقه‌مندان به صنعت پرداخت  است.

هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران ۲۶ تا ٢٨ دی‌ماه سال جاری در مرکز آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

همچنین در آیین افتتاحیه این نمایشگاه از دکتر علی حکیم جوادی، مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری «صاد» بانک صادرات ایران به عنوان «مدیر موثر» تجلیل شد

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار