شناسه خبر: ۱۰۷۸۳۵
لینک کوتاه کپی شد

وزارت دفاع روسیه

پرتاب موفق پرقدرت ترین موشک جهان توسط روسیه

به گزارش صبح تازه، به دنبال پرتاب موفقیت‌آمیز موشک قاره‌پیمای بالستیک «سرمت» از سوی مسکو، پوتین اعلام کرد: این سلاح مشابهی در دنیا ندارد، امنیت ما را تامین و تهدیدکنندگان‌مان را مجبور به تجدید نظر می‌کند.

 

به گزارش  صبح تازه؛ وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: موشک قاره‌پیمای بالستیک «سرمت» (Sarmat) از مرکز زیرزمینی پایگاه فضایی «پلِسِتسک» با موفقیت پرتاب شد.

بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع روسیه در این خصوص اضافه کرد: «سرمت» قدرتمندترین موشک با بیشترین برد انهدام اهداف در جهان است.

به دنبال اعلام این خبر از سوی وزارت دفاع روسیه، ولادیمیر پوتین رییس جمهور این کشور اعلام کرد: این سلاح مشابهی در دنیا ندارد، امنیت روسیه را تامین و تهدیدکنندگان روسیه را مجبور به تجدید نظر می‌کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

  • ناشناس ارسالی در

    درود بر روسیه باید از روسها حمایت شود چون فعلا کسی که بدرد ما مبتلا شده ومی تواند با توجه به قدرت نظامی واقتصادی مکمل یکدیگر باشیم روسها هستن یک عده غرب پرست که کشور را اربابانش به نابودی کشاندن تفکر روس هراسی را براه انداختن تا ایران رااز روس جدا کنند کشور تنها ومنزوی شود اون موقع ضربه زدن به ایران راحته بدترین دشمن حتی بدتر ازغرب این ِغزب پرستان هستن که نیروی مفتی ورایگان غرب هستن نه ارباب آنها می گذارد ایران با کشوری ارتباط داشته باشد نه خودشان اگر باچین رابطه داشتی می گویند ایران جزیره های جنوب به چین داده ودروغهای دیگر نه اجازه فعالیت به کشوری دیگر می دن افکار عمومی را تحریک می کنند بر علیه اون کشور و۰۰۰۰

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار