شناسه خبر: ۱۱۰۳۲۰
لینک کوتاه کپی شد

فیلمِ واژگون کردن خودروی هتک‌کننده قرآن در نروژ توسط زنی مسلمان!

به گزارش صبح تازه،یک زن مسلمان در نروژ پس از آنکه رهبر یک گروه ضد مسلمانان اقدام به آتش زدن نسخه‌ای از قرآن کریم کرده بود، با تعقیب وی، ماشینش را سرنگون کرد.

به گزارش صبح تازه از فارس، «لارس تورنسن» رهبر گروه «اسلامی کردن نروژ را متوقف کنید» چند روز پیش در اسلو، در اقدامی تحریک آمیز، اقدام به آتش زدن نسخه‌ای از قرآن کریم در منطقه‌ای که مسلمانان در آن زندگی می‌کنند، کرد.

این اقدام تحریک‌آمیز خشم مسلمانان را برانگیخت و تعدادی از آنها برای خاموش کردن آتش شتافتند و تعدادی نیز به این اقدام اعتراض کردند.

تورنسن پس از آتش زدن قرآن، با خودروی خود از محل گریخت که پس از آن یک زن مسلمان با خودروی خود به تعقیب این هتاک نروژی پرداخت و توانست خودروی تورن را سرنگون کند.

پلیس نروژ بدون توجه به اقدام هتاکانه لارس تورنسن، اقدام به بازداشت این زن مسلمان کرد.

طی ماه‌های اخیر هتک حرمت قرآن و آزار و اذیت مسلمانان در کشورهای اروپایی به شدت افزایش یافته است این در حالی است که پلیس این کشورها، واکنش چندانی به هتک حرمت مقدسات مسلمانان نشان نمی‌دهند.

چندی پیش بود که   «راسموس پالودان» سیاستمدار دانمارکی-سوئدی جلدی از کلام‌الله مجید را در مسجدی در شهر «اوپسالا» در سوئد آتش زد.

اواخر فروردین ماه بود که هتک حرمت علیه قرآن کریم در سوئد باعث اعتراضات در چندین شهر این کشور شد و کشورهای مختلف اسلامی و عربی با صدور بیانیه و برخی از آنها هم با  فراخواندن سفیر سوئد در کشورهای خودشان، این هتک حرمت را محکوم کردند.

در ماه آوریل نیز این سیاستمدار اسلام‌ستیز در حین سفر دور سوئد در آستانه انتخابات پارلمانی، با اجازه مقامات این کشور به اقدامات مشابهی در هتک حرمت قرآن کریم دست زد.

منبع: فارس

 

 

 

حجم ویدیو: 8.25M | مدت زمان ویدیو: 00:01:52 دانلود ویدیو
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

 • علی اصغر ارسالی در

  با سلام و درود خداوند به این زن مسلمان که یکی از فرشته های اسمان الهی و بهشتی روی زمین

 • ناشناس ارسالی در

  لعنت به این مردک پست فطرت احمق وبرپالودان نماینده ی شیطان صفت وعوضی سویدی که هم تو دانمارک وهم سویدمسلماناروتحت عنوان آزادی بیان تحریک می‌کنه کسیکه یه همجنس‌گراست بایدم با فرامین اسلام دشمن باشه

  • ناشناس ارسالی در

   البته یک عده اهداف سیاسی دارند.ولی خوب یک عده هم ممکنه از روی نا آگاهی دست به این اقدامات بزنن.مثلا اون فرد ممکنه در نروژ زندگی کنه و ممکنه اطلاعات زیادی از اسلام نداشته باشه.یه عده وحشی گری و غارت میکنن به اسم اسلام یا مردم رو فریب میدن به اسم اسلام.و اون شخص برداشت بدی از اسلام و قرآن و مسلمانان میکنه.

 • علیرضا اسلامی ارسالی در

  حجاب نداشت قبول نیست !خه خه خه

 • صادقی ارسالی در

  خدالعنت کند کافرهای بیدین. قران کنرشون خوردکنه افرین به ان خانم دستش درد نکنه دولت نروژ نابود بشه

 • ناشناس ارسالی در

  دستش درد نکندعملی انجام دادکه هیچ کدام ازسران دولتهای اسلامی جرعتش رانداشتن

 • مجتبی ارسالی در

  درود بر شرفش

 • علی ارسالی در

  زنه روسری نداشت پس هدفش شاید چیز دیگه بوده زن باید حجاب داشته باشه وقتی اسلام هست

 • اماتی ارسالی در

  خوب این هم از غرب متمدن خیلی جالب هست که اینها مسیحی هستند و اونوقت با اسلامی مقابله اینگونه شنیع مفتضح میکنند که در قرآن یکی از زنان پاک دامن خلقت حضرت مریم را به احسن وجه توصیف کرده در حالیکه در تورات منحرف شده یهودیان از حضرت مریم چهره ای زشت و کریه گناهکار یاد کرده‌ اینجاست که مشخص میشه اصولا یهودیت و مسیحیت دین خدایی نبوده ونیستند و تابع اغراض سیاسی و تحت سیطره زورمداران عالم هستند

 • مهدی پ ارسالی در

  بیاید به عقاید دینی همدیگه بی احترامی نکنیم (البته بجز موارد استثنا). چرا باید یک نفر قرآن، که کتاب دینی مسلمان هاست رو آتش بزنه؟ چرا تا حالا نشنیدیم کسی تورات یا انجیل و ... را آتش بزنه؟

 • علی ارسالی در

  الکیه

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار