شناسه خبر: ۱۱۰۸۵۱
لینک کوتاه کپی شد

بایدن در عربستان کرونا گرفت!

به گزارش صبح تازه از ایسنا : در حالیکه کاخ سفید تلاش کرده گمانه زنی‌ها درباره محل ابتلای بایدن به کرونا را خنثی کند اما شایعاتی مبنی بر ابتلای عمدی او به این ویروس در کشور عربستان بر سر زبان ها افتاده است.

 به گزارش صبح تازه، جان کربی، . بایدن، ۷۹ ساله، بیش از دو سال از ابتلا به این ویروس فرار کرد، اما چهارشنبه گذشته، کمتر از چهار روز پس از بازگشت به کاخ سفید از سفر به عربستان سعودی علائم بیماری را نشان داد. .

جان کربی در پاسخ به این سوال خبرنگار نیویورک پست که آیا ممکن است عربستان عمدا رئیس جمهور را در معرض ویروس کرونا قرار داده باشد؟ گفت: "من نمی‌دانم این ایده از کجا می‌آید. نمی‌دانم چه چیزی باعث شد که اینطور بپرسی.

وی افزود: اما این ایده که یک دولت-ملت خارجی عمداً سعی کند رئیس جمهور ایالات متحده را به ویروس آلوده کند، مضحک است، کاملاً مضحک.  هیچ چیزی برای اثبات وجود ندارد و باید آن را به عنوان یک ایده مضحک در نظر گرفت.

کاخ سفید تاکنون تلاش داشته گمانه زنی‌ها در مورد محل ابتلای بایدن به ویروس را خنثی کند. کارین ژان پیر، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید هفته گذشته گفت: "فکر نمی‌کنم این مهم باشد."

علائم بیماری بایدن چهارشنبه گذشته، کمتر از چهار روز پس از بازگشت از عربستان سعودی آغاز شد. ارتباط احتمالی عربستان در رسانه‌های اجتماعی مورد بحث قرار گرفت و حتی برخی از مقامات آمریکایی به‌طور غیررسمی سخنانی گفتند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار