خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۰۹۱۰
لینک کوتاه کپی شد

استخدام مرد جوان در گوگل پس از ۳۹ بار شکست! +عکس

مرد جوان با وجود شکست‌های پیاپی، با پشتکار زیاد سرانجام موفق شد تا به عنوان کارمند در شرکت گوگل استخدام شود.

به گزارش صبح تازه؛ این داستانی است که به شما انگیزه می‌دهد تا هرگز ناامید نشوید. بی گمان دست یافتن به شغل مورد علاقه آسان نیست. رسیدن به این هدف، نیاز به تلاش سخت، صبر و پشتکار دارد. با این حال برخی افراد پس از چند بار تلاش ناامید می‌شوند، زیرا می‌ترسند که با درب‌های بسته پیاپی مواجه شوند. اما سوژه ماجرای ما از آدم‌هایی نبود که به این آسانی دست از هدف خود بکشد.

” تیلور کوهِن ” بار‌ها و بار‌ها برای دست یافتن به شغل مورد علاقه اش شکست خورد، اما از دنبال کردن هدف و رویای خود دست نکشید و ناامید نشد. کوهن با وجود آنکه ۳۹ بار تلاش وی برای استخدام در شرکت گوگل با شکست روبه رو شد، اما سرانجام موفق شد به رویای خود دست یابد. این جوان بااراده در مرتبه چهلم موفق شد در شرکت گوگل استخدام شود.

استخدام در گوگل

کوهن با انتشار پستی ماجرای تلاش خود برای دست یافتن به این هدفش را در لینکدین به اشتراک گذاشت. در عکسی که کوهن منتشر کرده مشاهده می‌شود که او برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۹ در این غول فناوری درخواست کار می‌دهد، اما درخواست وی رد می‌شود. او سپس دوبار در سپتامبر سال ۲۰۱۹ درخواست خود را ارائه می‌کند، اما هر دو بار درخواست وی رد می‌شود.

او پس از یک استراحت کوتاه، در ژوئن سال ۲۰۲۰ و در زمان همه گیری کرونا بار دیگر درخواست کار می‌دهد، اما باز موفق نمی‌شود. تمامی تلاش‌های کوهن برای استخدام در گوگل منجر به شکست می‌شود تا در ۱۹ جولای سال ۲۰۲۲ او توسط گوگل انتخاب و استخدام می‌شود. کوهن در شرح عکس که منتشر کرد نوشت: «میان پشتکار و جنون (دیوانگی) مرز باریکی وجود دارد. من هنوز در تلاش هستم بفهمم کدام یک در من وجود دارد.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار