شناسه خبر: ۱۱۱۰۱۷
لینک کوتاه کپی شد

اسرائیل به غزه حمله کرد!

به گزارش صبح تازه، حملات ارتش رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از دیدار بنی‌گانتس وزیر جنگ این رژیم از مقر فرماندهی جبهه جنوبی و تهدیدات وی علیه گروه های مقاومت فلسطین آغاز شده است که در پی آن تاکنون ۸ فلسطینی از جمله یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی شهید شد.

 

 

به گزارش صبح تازه به نقل از تسنیم، منابع محلی فلسطین از حمله رژیم صهیونیستی به اهدافی در غزه و وقوع انفجار در برج مسکونی فلسطین در خیابان الشهداء در غزه خبر دادند.

آخرین آمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه شمار رسمی شهدای حمله به غزه را تا این لحظه 8 نفر اعلام کرده است.

این وزارتخانه همچنین تاکید کرد که تاکنون 44 نفر دیگر نیز در این حملات زخمی شدند.

جهاد اسلامی امروز از شهادت «تیسیر الجعبری» معروف به أبو محمود ، مسئول منطقه شمالی در سرایا القدس شاخه نظامی این جنبش در نتیجه حملات هوایی ارتش رژیم اسرائیل خبر داد.

 
 

کشور فلسطین , نوار غزه , جنبش جهاد اسلامی , جنبش مقاومت اسلامی |حماس ,

کشور فلسطین , نوار غزه , جنبش جهاد اسلامی , جنبش مقاومت اسلامی |حماس ,

حملات ارتش رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از دیدار بنی‌گانتس وزیر جنگ این رژیم از مقر فرماندهی جبهه جنوبی و تهدیدات وی علیه گروه های مقاومت فلسطین آغاز شده است.

 

 دبیرکل جهاد اسلامی: هیچ آتش بسی در کار نخواهد بود

در پی تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه و شهادت یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که تل آویو و تمام شهرهای رژیم صهیونیستی هدف حملات موشکی مقاومت قرار می‌گیرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی هشدار داد: هیچ خطوط قرمزی در این نبرد وجود نخواهد داشت و تل آویو و تمام شهرهای رژیم صهیونیستی را هدف قرار خواهیم داد.

زیاد النخاله با بیان اینکه دشمن باید منتظر نبرد باشد نه آتش بس، گفت: دشمن مسئول حملات امروز خود است و امروز روز آزمایش برای مقاومت فلسطین است.

 
دستور به شهرک نشینان صهیونیست: در نزدیکی پناهگاه‌ها بمانید

ارتش رژیم اسرائیل و شورای شهر «اشکول» (عسقلان) از صهیونیست‌های شهرک نشین خواستند از بیم پاسخ گروه‌های مقاومت در نوار غزه، به پناهگاه‌های خود بروند.

 

استقرار سامانه گنبد آهنین در تل‌آویو

ارتش رژیم صهیونیستی از ترس حملات موشکی تلافی‌جویانه مقاومت فلسطین، سکوهای سامانه گنبد آهنین را در اطراف شهر تل آویو هم مستقر کرد.

اولین پیامد تجاوزگری رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛ فرار شهرک‌نشینان آغاز شد

رسانه‌های عبری گزارش دادند: شمار زیادی از شهرک نشینان اطراف نوار غزه از ترس شلیک موشک‌ها در حال ترک این منطقه (شهرک‌های صهیونیست نشین) هستند.

رژیم صهیونیستی به دنبال گسترش  تجاوزات به نوار  غزه

یک مقام نظامی ارشد رژیم اشغالگر اعلام کرد: آمادگی‌ها برای گسترش عملیات کنونی(تجاوز نظامی به نوار غزه) ادامه دارد و برای فراخوانی نیروهای ذخیره اقدام می‌کنیم.

وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد : دور جدید درگیری ممکن است طولانی و دشوار باشد.

واکنش جهاد اسلامی به تجاوزات رژیم صهیونیستی

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش اولیه به این تجاوز اعلام کرد که اسرائیل مسئولیت جنگ را برعهده دارد و بهای کامل آن را باید بپردازد.دشمن جنگی را آغاز کرده و ملت ما را هدف قرار داده است، وظیفه ما دفاع از خود و ملتمان است.

 

حماس: رژیم صهیونیستی باید بهای تجاوزاتش را بپردازد/ همه گروه‌های مقاومت متحد هستند

جنبش حماس نیز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی آغاز تجاوز به مقاومت در غزه است و باید مسئولیت کامل آن را برعهده بگیرد.

مقاومت با تمام شاخه‌های نظامی و گروه‌هایش در این نبرد متحد است و حرف خود را با قدرت تمام خواهد زد.

حماس و جهاد اسلامی: هزینه‌های تجاوزگری را برای دولت لاپید و گانتس افزایش خواهیم داد

مسئول دفتر اطلاع رسانی جهاد اسلامی گفت: تمام گزینه‌ها روی میز است و میدان پاسخ ممکن است در نوار غزه یا کرانه باختری باشد.

سخنگوی حماس نیز در این باره تاکید کرد : تجاوزات رژیم اسرائیل ادامه دارد که نشان می‌دهد، هدف قرار دادن نوار غزه برنامه ریزی شده است.مقاومت هزینه‌های تجاوز را برای دولت لاپید و گانتس (دولت موقت رژیم صهیونیستی) افزایش خواهد داد.

فوزی برهوم از رهبران حماس تاکید گفت: شهرک نشینان صهیونیست در تیررس اهداف مقاومت فلسطین هستند

وی تاکید کرد، خون فلسطینی، خط قرمز ما است و هر نظامی و شهرک نشین صهیونیست در تیررس اهداف مقاومت فلسطین هستند

واکنش جبهه خلق فلسطین به تجاوزات رژیم صهیونیستی

جبهه خلق برای آزادی فلسطین در واکنش به تجاوز امروز رژیم صیهونیستی به غزه تاکید کرد، دشمن صهیونیستی را مسئول کامل تجاوزاتش به نوار غزه و نیز پیامدهای جنایت ترور «تیسیر الجعبری»(از فرماندهان ارشد گردانهای القدس) می‌دانیم.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار