شناسه خبر: ۱۱۱۷۹۶
لینک کوتاه کپی شد

شاید باوررکردنی نباشد اما این مرد ۵۶ ساله است!+تصاویر

از قصه های پریان گرفته تا دنیای واقعی، انسان همیشه به دنبال راهی برای حفظ جوانی خود بوده، چیزی که هرگز موفق به دستیابی به آن نشده است. اما شاید این امر برای بعضی آدم های خوش شانس دست یافتنی باشد.

به گزارش صبح تازه؛ چواندو تان (Chuando Tan) یک مرد ۵۶ ساله ی سنگاپوری است که بیشتر از ۲۶ سال به نظر نمی رسد. با این حال، این جوانی ظاهر بدون بها نبوده است. در ادامه چواندو چان از راز جوانی اش و دردسرهای ظاهر جوان و جذاب خود خواهد گفت.

راز جوانی چواندو

چواندو تان یک مدل و عکاس ۵۶ ساله ی سنگاپوری است. چهره ی بی نقص و اندام تراش خورده ی او حسادت مردان جوان را برمی انگیزد. چواندو برای حفظ جوانی ظاهر خود یک رژیم غذایی خاص و برنامه ی روتین سختگیرانه ای دارد. او مخالف سرسخت عمل های زیبایی است و روش های ساده و طبیعی را برای مراقبت از پوست ترجیح می دهد.

جوانی مرد ۵۶ ساله سنگاپوری۱

چواندو فقط ظاهر خوبی ندارد

چواندو تنها یک مرد خوش چهره نیست. او گرچه کار خود را با مدلینگ آغاز کرد اما بعداً به عکاسی حرفه ای بدل شد. او استعداد خود در زمینه ی موسیقی را هم پرورش داده و با یک شرکت ضبط موسیقی به عنوان خواننده همکاری دارد. چواندو حالا مدیریت آژانس مدلینگ خودش را برعهده دارد. علاوه بر همه ی این ها، فعالیت های بشردوستانه ی زیادی دارد و از شهرتی که در شبکه های اجتماعی کسب کرده برای جلب توجه ها به مشکلات جامعه استفاده می کند.

حتی زیبا بودن هم می تواند گاهی دشوار باشد

چواندو در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای گفت که در خیابان دخترها به طرفش می آیند و خنده کنان از او امضا می خواهند. علاوه بر این، همیشه تماس های ناشناسی دریافت می کند که به او حس ناامنی می دهد. چواندو می گوید توجهی که به او می شود را دوست ندارد. به همین خاطر وقتی بیرون می رود سعی می کند ظاهری معمولی داشته باشد.

جوانی مرد ۵۶ ساله سنگاپوری

با این حال سعی می کند جنبه ی مثبت این وضعیت را هم ببینید

چواندو در نهایت احساس دیگری به مقوله ی شهرت پیدا کرد؛ از قرار معلوم او بالاخره با تحسین شدن کنار آمده است. او گرچه از بسیاری از مدل ها می شنود که از تلاش های دائمی دیگران برای جلب نظرشان خسته اند، اما چواندو این امر را مثبت می داند. هر چه نباشد، بهتر از این است که برای هیچکس جذابیتی نداشته باشید.

چواندو از اینکه الگوی طرفدارانش است خوشحال است

چواندو تصمیم دارد هم از درون و هم از بیرون، خود را جوان نگه دارد. انرژی او تأثیر مثبتی بر اطرافیانش دارد. با اینکه مردم به ظاهر خوبش جذب می شوند، اما چواندو فکر می کند او را برای حفظ سلامتی و داشتن یک نگاه سالم به زندگی سرمشق خود قرار می دهند.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار