خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۴۱۷۶
لینک کوتاه کپی شد

یاوه‌گویی‌های وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

آماده حمله به ایران هستیم!

به گزارش صبح تازه از همشهری آنلاین، «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شده است که این رژیم توانایی حمله به ایران را دارد، اما مقامات آن باید قبل از انجام این اقدام، به دقت طرح آن را بررسی کنند

.طبق گزارش روزنامه جروزالم پست، گانتس بدون اشاره به ناتوانی های این رژیم در کنترل حملات سایبری ادعا کرد: اسرائیل توانایی انجام اقداماتی در ایران را دارد. ما این آمادگی و توانایی را داریم و برنامه‌های مورد نیاز را آماده کرده‌ایم. با این حال، باید ابتدا آماده شویم و سپس قبل از اقدام، این برنامه‌ها را با دقت مطالعه کنیم.

جروزالم پست همچنین در گزارش خود به اظهارات تساحی هنجی نماینده کنست عضو حزب لیکود، اشاره کرده است که هفته گذشته ادعا کرده بود بنیامین نتانیاهو، رهبر این حزب که پس از بازگشت به قدرت، نخست وزیر خواهد شد، «ممکن است دستور یک حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران در صورت عدم دستیابی به توافق هسته‌ای و ناتوانی آمریکا در انجام اقدام علیه آن را صادر کند».

این روزنامه به نقل از گانتس مدعی شده است که نتانیاهو در گذشته و هنگام نخست وزیری نزدیک بود سناریوی حمله به ایران را اجرا کند، اما در نهایت از این تصمیم عقب نشینی کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • فرزند خراسان ارسالی در

    دیدگاه خود را اینجا بنویسید:سلام اسرایییلی اگه مردید حمله کنید .

  • ناشناس ارسالی در

    آخه جوجه راباشیرچه کار؟باباتوتوعین والجسدترکوندیم مرده هاشونوشماشمردین دیدین زیاده مخفی کردین وزخمی ها خودشون خودشونوشمردن.آمارمعلوم شدخخخخخ

  • مهدی ارسالی در

    هر چیزی در دنیا فرمول دارد آنچه کشف شده در ریاضی فیزیک جبر آنالیز انتگرال و...ما می دانیم و آنچه کشف نشده نمی دانیم ولی این فرمول جهانی را می دانیم که ظالم از بین می رود اسرائیل ما دیدیم کودکی که در پشت پدرش پناه گرفته بود چگونه کشتی ،تو (مردم صهیونیست تو) چگونه آن بچه تنها را سوزاندند تا محکوم به نیستی هستی دنیا شما را به قعر نیستی خواهد کشاند.

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار