شناسه خبر: ۱۱۶۰۲۹
لینک کوتاه کپی شد

3 برند برتر رستوران در جهان+عکس

این برند دائما محصولات جدید را معرفی می­کند و محصولات قدیمی را حذف می­کند تا با نیازهای مشتریان هماهنگ شود و تمرکز زیادی روی غذاهای گیاهی نیز دارد. غذای مخصوص کودکان آن در بین مشتریان محبوبیت زیادی دارد.

3 برند برتر رستوران در جهان+عکس

به گزارش صبح تازه؛ برترین برندهای رستوران فهرست شده در این مقاله که با استفاده از ارزش بازار مرتب شده‌اند، اکثرا فعالیت‌های زنجیره‌ای دارند. این برندها خود را برای تطبیق با انواع چرخه های اقتصادی و مدیریت رشد سودآور در بلندمدت قرار داده اند.

در این مقاله در مورد 3 برند برتر رستوران صحبت میکنیم.

1-استارباکس

۴ رستوران برتر دنیا کدامند؟ + عکس

استارباکس یک برند برتر رستوران و یک صنعت محبوب کافیشاپ است که در سال ۱۹۷۱ شکل گرفت و دفتر مرکزی آن در واشنگتن، ایالاتمتحده آمریکا قرار دارد و بهعنوان نماینده قهوه که از قهوههای دیگر متمایز است به حساب میآید.

استارباکس بزرگترین شرکت قهوه است و تجربه های عالی را برای مشتریان خود فراهم میکند. استارباکس موافقتنامه مجوز خود را دارد و قهوه خود را به شیوهای اخلاقی و مسئولانه خریداری میکند.

استارباکس محصولات برتری را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد تا خاطرهای فراموش نشدنی را از نوشیدن قهوه به همراه داشته باشند. آنها تنوع زیادی از قهوه برای جذب همه دوستداران قهوه دارند. برای بهره مندی از دوستداران چای، این شرکت چای تازو را راه اندازی کرده است.

2- دانکین دوناتز

۴ رستوران برتر دنیا کدامند؟ + عکس

دانکین دوناتز یک برند محبوب در صنعت غذا و نوشیدنی است. این شرکت در سال ۱۹۵۰ تشکیل شد و دفتر مرکزی آن در ماساچوست، ایالاتمتحده آمریکا قرار دارد. دانکین چندین محصول غذایی مانند نوشیدنی‌های گرم، سرد، محصولات غذایی پخته شده، محصولات غذایی منجمد، دونات، نوشابه‌ها و ساندویچ‌ها را سرو می‌کند. دانکین دونات در بازار یک موفقیت بزرگ است.

با وجود اینکه نام برند نشاندهنده دونات است، محصولات دیگری را نیز تولید و به فروش میرساند. دانکین دوناتز در حدود ۱۲۰۰۰ رستوران در حدود ۳۶ کشور جهان دارد.

مکانهای فروشگاههای آنها در مکان برجستهای قرار میگیرند تا تعداد مشتریان افزایش یابد. دانکین دوناتز در سراسر جهان در دسترس است. این شرکت یک سیاست قیمتگذاری منصفانه را برای همه محصولات خود حفظ میکند تا یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد کند.

قیمت آنها همچنین تضمین میکند که هر فرد معمولی میتواند به راحتی از محصولات آنها خریداری کند. خدمات عالی به مشتریان دارد و از این رو یک برند برتر رستوران است.

3-وندی

۴ رستوران برتر دنیا کدامند؟ + عکس

وندی همچنین یک برند برتر رستوران، یک رستوران بینالمللی فستفود آمریکایی است که در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در اوهایو، ایالاتمتحده است. این بزرگترین زنجیره فستفود همبرگر است که در حدود ۶۵۰۰ شعبه دارد.

وندی محصولات زیادی ارائه میدهد. در حال حاضر وندی عملیات تجاری خود را در حدود شش بخش مانند چیکن راپ، برگر، سالاد، فراستی، سیبزمینی سرخکرده و نوشیدنی دارد. هر کدام از این محصولات دارای انواع خاص خود برای پاسخگویی به تقاضای مشتری هستند.

قیمتگذاری مورد استفاده توسط وندی بازار محور است و مطابق با شرایط بازار تغییر میکند. علاوه بر این، استراتژی قیمتگذاری مبتنی بر جغرافیا است زیرا ارزش محصول در هر کشوری تغییر میکند.

درآمدهای اصلی آنها رستورانهایشان است. استراتژی تبلیغاتی مورد استفاده وندی به گونهای شکل گرفته است که رقبای خود را در ذهن نگه میدارد. وندی با تبلیغات آنلاین و آفلاین کار میکند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار