شناسه خبر: ۱۱۷۹۸۱
لینک کوتاه کپی شد

یک محموله بزرگ اورانیوم گم شد!

به گزارش صبح تازه از اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که از موضوع مفقود شدن اورانیوم در لیبی آگاه هستیم و این موضوع نگران کننده است.

یک محموله بزرگ اورانیوم گم شد!

به گزارش صبح تازه به نقل از ایرنا، استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل روز پنجشنبه به وقت محلی درباره مفقود شدن بشکه‌های اورانیومی که آژانس بین المللی انرژی اتمی پیش تر اعلام کرده بود که در جنوب این کشور ناپدید شده، و نیز پیدا شدن آنها گفت: از مفقود شدن مواد هسته ای در لیبی آگاه هستیم. این یک تحول نگران کننده است.

به گفته سخنگوی سازمان ملل، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درحال تحقیق در این خصوص است.

دوجاریک همچنین درباره تمدید توافق غلات گفت که تمرکز دبیرکل سازمان ملل بر تمدید و تقویت توافق غلات بوده و این توافق برای امنیت غذایی جهان حیاتی است.

وی تصریح کرد که بر تسهیل تفاهم نامه با روسیه در خصوص صادرات کود و محصولات کشاورزی این کشور متمرکز هستیم. موانعی در مقابل این تفاهم نامه وجود دارند که ما در تلاش برای رفع آنها هستیم.

نیروهای شرق لیبی به فرماندهی ژنرال «خلیفه حفتر» عصر پنجشنبه اعلام کردند که اورانیومی که پیش تر آژانس بین المللی انرژی اتمی از مفقود شدن آنها در این کشور خبر داده بود، پیدا شده است.

نیروهای شرق لیبی در بیانیه خود اعلام

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • کرامت سلیمی ارسالی در

  آژانس بین المللی انرژی اتمی نمی تواند با انتشار چنین اخباری موضوع سلاح هسته ای را مهم کند و با ترساندن ملتها از انها بیگاری بیشتری بکشند.
  این اخبار مشمول مرور زمان هستند.

  دنیا به دنبال حقیقته. و خیلی ها متوجه شده اند که موضوع سلاح هسته ای یک بازی موش و گربه می باشد و هدف فقط ترساندن ملتها و به بردگی گرفتن انهاست

  فقط نمی دونم چرا رسانه های ایران در این مورد بی تفاوتند و تلاش نمی کنند دروغ بودن سلاح هسته ای را فاش کنند؟
  رسانه در انتظار چیست؟
  ایا رسانه ها در انتظار رجعت سرخ ستاره نشسته اند و یا در انتظار تبلور حقیقت در لحظه های ترس و وحشت؟

  افشای دروغ بودن سلاح هسته ای به جنگ اوکراین خاتمه خواهد داد.
  با افشای این دروغ بزرگ افتخار پایان جنگ اوکراین را نصیب خودتان کنید و صاحب تاریخ شوید

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار