شناسه خبر: ۱۱۸۲۷۹
لینک کوتاه کپی شد

خشم مردم از دختر رهبر کره شمالی+عکس

​به گزارش صبح تازه،فرارو نوشت: سبک زندگی کیم جو آئه دختر رهبر کره شمالی که مدتی است در کنار پدرش در رویدادهای نظامی دیده می‌شود باعث خشم مردم گرسنه کره شمالی شده است.

خشم مردم از دختر رهبر کره شمالی+عکس

لباس‌های فانتزی دختر کیم جونگ اون باعث خشم مردم «گرسنه» کره شمالی شده است. سبک زندگی کیم جو آئه در مقایسه با اکثر مردم کره شمالی غیرمعمول است، زیرا او از اسب سواری، اسکی، شنا و لباس‌های فانتزی لذت می‌برد.

به نقل از دیلی استار، مردم عادی کره شمالی که برای غذا تلاش می‌کنند، از لباس‌های شیک دختر کیم خشمگین شده اند.

به گفته سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی (NIS)، سبک زندگی کیم جو آئه در این کشور بسته در مقایسه با اکثر مردم کره شمالی غیرمعمول است، جایی که او از زندگی لوکس، اسب سواری، اسکی و شنا لذت می‌برد.

دختر رهبر کره شمالی، مردم را عصبانی کرد

 

رادیو آسیای آزاد به نقل از یک مرد ناشناس کره شمالی نوشت: "من را عصبانی می‌کند که زندگی ما بسیار سخت است؛ و کیم جو آئه که خوب غذا می‌خورد و خوب زندگی می‌کند، همیشه با لباس‌های شیک در تلویزیون حضور دارد! "

این دختر ۱۰ ساله از ماه نوامبر هفت بار با پدرش ظاهر شده است که آخرین مورد آن در مراسم افتتاح یک جاده جدید در پیونگ یانگ بود. این به گمانه زنی‌هایی منجر شده است که او در حال آماده شدن برای جایگزینی پدرش به عنوان رهبر کره شمالی است.

جو آئه به عنوان یکی از اعضای خانواده یک مقام کره شمالی در مرکز آموزشی رسمی در این کشور شرکت نمی‌کند. در عوض او در خانه اش در پیونگ یانگ، تحصیل می‌کند.

سبک زندگی مجلل جو آئه در تضاد کامل با زندگی مردم کره شمالی است که روزی انتظار می‌رود او رهبر این کشور شود.

طبق گزارش ها، کره شمالی در بحبوحه یک بحران غذایی قرار دارد و بسیاری از شهروندان با گرسنگی مواجه هستند، زیرا پس از چند سال دشوار مقابله با کووید-۱۹ ذخایر غذایی محدود شده است.

هفته گذشته، سازمان ملل و مقامات کره جنوبی گفتند که پس از سال‌ها کمبود مواد غذایی، عرضه مواد غذایی اکنون به کمتر از مقدار مورد نیاز برای برآوردن حداقل نیازهای انسانی رسیده است.

این نگرانی‌ها پس از آن مطرح شد که تصاویر ماهواره‌ای نشان داد که محصولات کمتری نسبت به سال‌های گذشته تولید شده است.چندین سال است که سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، مردم کره شمالی را دچار سوءتغذیه می‌داند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار