شناسه خبر: ۱۱۹۲۲۵
لینک کوتاه کپی شد

هشدار تحلیلگر اسرائیلی نسبت به قدرت گرفتن سردار قاآنی

یک تحلیلگر مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی نسبت به افزایش قدرت روزافزون سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس و تشکیل جبهه واحد علیه اسرائیل در کلیه مناطق ابراز نگرانی کرد.

هشدار تحلیلگر اسرائیلی نسبت به قدرت گرفتن سردار قاآنی

به گزارش صبح تازه از تسنیم، «امیر بوخبوط» کارشناس مسائل امنیتی رژیم صهیونیستی با اذعان به افزایش تهدیدات امنیتی علیه این رژیم، ضمن اشاره به سفرهای منطقه‌ای اخیر سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس افزود: به‌نظر می‌رسد به‌وضوح فرایند واحدی در تمامی جبهه‌ها احساس می‌شود، از شمال و جنوب تا کرانه باختری... دشمنان اسرائیل بر این باورند که زمان نبرد با اسرائیل و یا محک زدن این رژیم فرارسیده است، بیشتر این گروه‌ها متحد ایران هستند.

وی در ادامه با اشاره به سفرهای منطقه‌ای سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف نوشت: سفرهای قاآنی به منطقه نگران‌کننده است. جانشین سردار سلیمانی درگیر امور سوریه، لبنان، عراق، خلیج فارس و دریای سرخ است. قدرت او درحال افزایش است و با تقویت بنیه مالی‌اش، در حال برقراری ارتباط میان جبهه‌های مختلف است.

ارزیابی این کارشناس صهیونیست تنها ساعاتی پس از بازدید حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران از نقطه صفر مرزی لبنان و سرزمین‌های اشغالی در منطقه مارون الرأس منتشر شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار