خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۸۵۴۲
لینک کوتاه کپی شد

عطسه عمدی مرد کرونایی باعث مرگ پیر مرد سالخورده!

تحقیقات درباره ادعای عجیب مردی که مدعی است پدر سالخورده‌اش با عطسه عمدی بیمار کرونایی به کام مرگ رفته‌است، ادامه دارد.

به گزارش صبح تازه؛ چند روز قبل مردی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از مرد آشنایی به اتهام دست داشتن در مرگ مشکوک پدر ۸۰ ساله‌اش شکایت کرد.

وی در توضیح ماجرا گفت: «پدرم با افراد زیادی رابطه کاری داشت و به همین خاطر وضع مالی‌اش هم خوب بود. پدرم بیماری قلبی داشت، اما مشکل دیگری نداشت و همیشه سر حال بود.

او به خاطر ویروس کرونا تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کرد و حتی در رفت و آمد با ما هم احتیاط لازم را انجام می‌داد. فروردین سال گذشته پدرم قراری با یکی از دوستانش داشت تا درباره اختلاف مالی‌شان با هم صحبت کنند و به همین خاطر او از خانه بیرون رفت، اما یک روز بعد ناگهان حالش بد شد و وقتی او را برای درمان به بیمارستان بردیم، پزشکان اعلام کردند بیماری کرونا گرفته است و چند روز بعد هم متأسفانه فوت کرد.

پدرم درباره قرار ملاقاتش و اینکه مرد آشنا بیماری کرونا داشته با ما حرفی نزد و ما هم فکر می‌کردیم، پدرمان به خاطر سهل انگاری براثر بیماری کرونا فوت کرده است. آن زمان پدرمان را دفن کردیم و از کسی هم شکایتی نکردیم، اما مدتی قبل از طریق یکی از دوستانش متوجه شدیم مرد آشنا بیماری کرونا داشته و روزی هم که با پدرم قرار ملاقات گذاشته است، تست کرونای او مثبت بوده و آن روز ماسکش را برداشته و به صورت عمدی روی صورت پدرم عطسه کرده تا پدرم کرونا بگیرد و جانش را از دست بدهد.

او خبر داشت پدرم بیماری قلبی دارد و اگر بیماری کرونا بگیرد جانش را از دست می‌دهد، اما پدرم خبر نداشته بود، مردی که با او اختلاف مالی دارد تست کرونای او مثبت است و عمداً ماسکش را برداشته است تا او را بیمار کند. الان ما از مرد آشنا به اتهام قتل پدرمان شکایت داریم و او را مقصر مرگ پدرمان می‌دانیم.»

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس شعبه‌۵ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق و بررسی حادثه در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار