شناسه خبر: ۱۰۹۴۲۶
لینک کوتاه کپی شد

3 آداب و رسوم عجیب در بین مردم جهان+ تصاویر

مردم جهان دارای آداب و رسوم عجیب فراوانی هستند که 3 عدد از عجیب ترین آنها را در مطلب زیر می بینید.

به گزارش صبح تازه؛ این آداب و رسوم عجیب عبارتند از :

جشنواره تایپوسام ، هند

این جشنواره یکی از عجیب ترین رسم های آیین هندو هاست که افراد برای ادای احترام از خدایان هندو قسمت های مختلف بدن خود را سوراخ می کنند.

در طول تاریخ برگزاری این مراسم را رنگارنگ تر ، مهیج تر و خونین تر کرده اند به گونه ای که شرکت کنندگان در این مراسم نیزه های بزرگی را از صورت و سینه های خود رد می کنند.

 

جنگ گوجه فرنگی ، اسپانیا

بزرگ ترین جشن گوجه فرنگی در جهان هر ساله در ماه اوت در نزدیکی شهر والنسیا کشور اسپانیا برگزار می گردد که در این میان می توانید توریست های تور اسپانیا را در میان انبوه جمعیت ببینید.در این جشنواره هر ساله حدود یک صد تن گوجه فرنگی به سوی یکدیگر پرتاب می کنند.

دستکش مورچه گلوله ، آمازون

این رسم یکی از دردناک ترین رسم قبایل آمازون می باشد که اگر در این مراسم شرکت نکنید مرد نمی شوید. زمانی که پسران به سن بلوغ می رسند به همراه پسران بالغ تر به جنگل می روند و نوعی مورچه به نام مورچه گلوله را که نیش آنان بسیار دردناک است را پیدا و جمع آوری می کنند.

این مورچه ها درون یک دستکش می بافند و با نوعی مواد مخدر بیهوش می کنند زمانی که به هوش می آیند پسران تازه به بلوغ می بایست دست خود را به مدت ده دقیقه داخل دستکش ببرند و این کار را به مدت 20 مرتبه تکرار می کنند.درد این دستکش با گلوله مقایسه شده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار