شناسه خبر: ۱۱۱۷۳۳
لینک کوتاه کپی شد

کشف لاشه موش غول پیکر ۲ متری در فاضلاب شهری! + عکس

در این مطلب شاهد تصویری از کشف لاشه یک موش غول پیکر دو متری در فاضلاب شهری توسط کارگران مکزیکی خواهید بود که به سوژه رسانه ها بدل شده است.

به گزارش صبح تازه؛ کارگران مکزیکی حین نظافت کانال های فاضلاب شهری این کشور یک موش غول پیکر پیدا کردند.

آن ها روز جمعه در حال نظافت یکی از کانال های سیستم فاضلاب شهری بودند که با یک آشغال بزرگ روبه رو شدند.

پیداشدن چندش‌آور موش فاضلاب دو متری

این کارگران پس از بررسی بیشتر متوجه شدند که این آشغال بزرگ در واقع یک موش غول پیکر غیرواقعی است. آن ها متوجه شدند این موش در واقع یک عروس هالووین بوده که پس از بارندگی شدید در میان لوله های فاضلاب گیر کرده است.

در ویدئویی که توسط شاهدان عینی تهیه شده است یکی از کارگران را در حال شست و شوی این موش غیرواقعی نشان می دهد. یک زن محلی با نام «ایویلین لوپز»، مدعی شده بود که سال پیش هنگام طوفان یک موش غول پیکر را در خیابان دیده که به سرعت ناپدید شده است.

او گفت مسئولان محلی سال قبل با پهپاد به جستجوی این موش پرداختند، اما آن را پیدا نکردند. بنا به گفته های این زن این موش آنقدر واقعی به نظر می رسید که برخی از افراد محلی گفته بودند در صورت رویارویی با این حیوان در خیابان از ترس و وحشت پا به فرار خواهند گذاشت.

سرانجام معمای موش غول پیکری که سال قبل این زن هنگام وقوع طوفان در خیابان دیده بود توسط کارگران خدمات شهری حل شد. کارگران حین نظافت کانال های فاضلاب یک موش غیرواقعی را که بسیار واقعی به نظر می رسید پیدا کردند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار