خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۲۵۹
لینک کوتاه کپی شد

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور

تلاش‌های مثبت تبدیل بهشت حضرت زهرا به قطب فرهنگی

به گزارش صبح تازه، مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین قمی رییس سازمان تبلیغات کشور با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صبح تازه، حجت الاسلام و المسلمین قمی رییس سازمان تبلیغات کشور در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده در سازمان بهشت حضرت زهرا(س) گفت: زمانی که شما افزون بر خدمتی که به عهده این سازمان در رتق و فتق امور کفن و دفن مسلمین است برای آرامش بازماندگان متوفیان در حوزه های دیگر نیز خدمات ارائه می کنید جایگاه فعالیت خدمت شما فارغ از بعد فرهنگی همانند یک اثر با ارزش می شود.

رییس سازمان تبلیغات کشور ادامه داد: اینکه در شرایطی که خانواده های داغدار در بدترین شرایط روحی و روانی به بهشت حضرت زهرا(س) مراجعه می کنند و شما به ایشان خدمت و خیر می رسانید آثار و برکاتی دارد که در زندگیتان قابل مشاهده است.

وی افزود: در بعد فرهنگی هم که یکی از نکاتش وقوع در ظرف موثر یعنی مکان موضوعیت دارد و در بهشت حضرت زهرا(س) نیز فضای مساعد تری وجود دارد برای اثرگذاری کار فرهنگی و این هوشمندانه است که برای تبدیل بهشت حضرت زهرا(س) به قطب فرهنگی تلاش شود که البته اقدامات خوبی صورت‌ گرفته است.

در ابتدای این دیدار سعید غضنفری مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) در مورد اقدامات صورت گرفته در جهت تبدیل بهشت حضرت زهرا(س) از یک سازمان صرفا درآمدی به سازمانی خدماتی، فعالیت های سازمان در زمینه تسهیل خدمات رسانی به مراجعین و اقدامات صورت گرفته در قطعات مطهر شهدا و ایجاد دفتر مدیریت گلزار به منظور ارائه خدمات بهتر به خانواده های معظم شهدا توضیحاتی ارائه کرد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار