شناسه خبر: ۱۰۷۸۷۸
لینک کوتاه کپی شد

به دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر استعفای اعضای حزب کارگزاران سازندگی؛

بازگشت فائزه هاشمی!

​به گزارش صبح تازه،رئیس کمیته آموزش حزب کارگزاران گفت: از افرادی که تاکنون استعفا دادند آقایان کرباسچی و طاهرنژاد علیرغم قولی که مبنی بر بازگشت داده‌اند، هنوز به این حزب برنگشته‌اند.

 

به گزارش صبح تازه از زنهار، علی محمد نمازی، فعال سیاسی عضو حزب کارگزاران درباره آخرین فعالیت‌های حزب کارگزاران سازندگی گفت: حزب بسیار فعال شده، جلسات شورای مرکزی به طور مرتب هر دو هفته یک بار با دستور از قبل تعیین‌شده برگزار می‌شود. همچنین ستاد اجرایی حزب تشکیل و جلساتی را برگزار کرده و در آن جلسه، آقای مرعشی وظیفه هر معاون و مسئولان دفاتر هر معاونت را پیگیری می‌کند تا برنامه‌های آتی مشخص باشد.

وی افزود: بنده نیز به عنوان مسئول کمیته آموزش، جلسات را به صورت حضوری و مجازی برگزار کرده و برنامه‌هایی که معاونت آموزش باید زیر نظر دبیرکل پیگیری کند، را در دستور کار بررسی قرار داده و آن‌ها را نهایی می‌کنم. جلسات کمیته سیاسی حزب تشکیل می‌شود اما این کمیته خواست تا اگر مقدور است، آقای کرباسچی مسئولیت این کمیته را داشته باشد. یکی از کارکردهای اصلی حزب سیاست و در این عرصه مهم‌ترین مسئله چرخش قدرت از طریق دموکراتیک یعنی انتخابات است که قطعا در دستور کار حزب کارگزاران قرار گرفته است. 

نمازی درباره اینکه شخصیت‌هایی که قبلا از حضور در حزب استعفا داده بودند آیا برگشتند، گفت: خانم فائزه هاشمی بازگشته و مسئولیت معاونت آموزش را قبول کرده، خانم ترکان هم جسته و گریخته در چند جلسه حزب شرکت کرده و در گروه کارگزاران فعال است. اما از کسانی که تا امروز استعفا دادند، آقایان کرباسچی و طاهرنژاد با توجه به اینکه قول دادند به حزب برگردند اما هنوز نیامدند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

  • ناشناس ارسالی در

    کمی هم به فکر مردم باشید

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار