خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۷۹۹۱
لینک کوتاه کپی شد

تهدید عجیب نماینده زن مجلس: "با خاک یکسانت می‌کنیم"!

نماینده مردم شهرضا و سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: شفافیت اگر به این شکل باشد و از طریق فضای مجازی فشار روی نماینده بیاید برای رای مثبت یا منفی، بله مخالف هستم. اگر در یک مسئله‌ای رای دادم اما امنیت نداشتم که قدمی در خیابان بردارم، یقینا مخالف خواهم بود.

به گزارش صبح تازه، سمیه محمودی در رابطه با طرح دوفوریت شفافیت قوای سه‌گانه گفت: شفافیت خوب است و همه باید شفاف باشند. بنده به عنوان نماینده بخواهم تصمیمی از طرف مردم حوزه انتخابیه‌ام اتخاذ کنم، باید بر اساس شفافیت باشد. اما با این حال اگر تصویب شد، آئین نامه نیز باید تغییر کند و آن‌چه که شفافیت مدنظر آیین‌نامه بوده، باید اجرا شود.

نماینده شهرضا در رابطه با این که طرح شفافیت آرا نمایندگان با وجود تحقیق بسیار کنار گذاشته شده و طرح شفافیت قوای سه‌گانه جای آن را گرفته است نیز تصریح کرد: از ابتدا نیز باید چنین اتفاقی می‌افتاد، بنده دلایلش را هم گفتم. اما نخست لازم است این اتفاق (شفافیت قوای سه‌گانه) رخ بدهد و بعد از آن آئین‌نامه تغییر کند. چرا که اگر این اتفاق بیافتد و آئین نامه تغییر نکند، دردی را دوا نخواهد کرد. به دلیل این که بررسی جلسات بر اساس آئین نامه داخلی است. حتی مجمع تشخیص باید آئین نامه اش تغییر کند. اما تصویب شفافیت قوای سگانه باید انجام شود و بعد آن طرح اختصاصی مجلس بررسی و تصویب شود.

محمودی در مورد این که برخی شفافیت را یک شمشیر دولبه می‌دانند و می‌گویند، با شفافیت آرای نمایندگان قبل از رای در فضای مجازی با فشار مردم و بدون نظر علمی رای خواهند داد، اظهار داشت: بله، این موضوع کاملا درست و طبیعی است و باعث می‌شود که نظرات کارشناسی از بین برود.

عضو کمیسیون اقتصادی نظر خود در باب شفافیت را اینگونه بیان کرد: شفافیت اگر به این شکل باشد و از طریق فضای مجازی فشار روی نماینده بیاید برای رای مثبت یا منفی، بله مخالف هستم. اگر در یک مسئله‌ای رای دادم اما امنیت نداشتم که قدمی در خیابان بردارم، یقینا مخالف خواهم بود. دفعات قبل مواردی از قبیل تهدید بوده است. به‌طور مثال به بنده پیام دادند که «اگر این مسئله رای بیاورد، تو را با خاک یکسان می‌کنیم» خوب این یعنی چه؟ تهدید یک نماینده برای این‌که بخواهد رای بدهد! با پیش شماره ۹۱۵ این پیام به دست بنده رسیده بود. به همسرم گفتم اگر اتفاقی برای من افتاد سراغ این شماره تلفن بروید. آیا امنیت نماینده برای رای شفاف دادن هم مد نظر قرار می‌گیرد؟ باید نظام انتخاباتی ما عوض شود تا این مسائل حل می‌شود. چون در آن‌جا حزب حامی من است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

  • ناشناس ارسالی در

    جناب آقای مصری نائب رئیس دوم مجلس ؛مجلس انقلابی وکارآمدکه باهدف اجرای صحیح قانون به میدان آمده است نبایدبازنشستگان رابه حال خودرها کندچون متولی قدرتمندی نداردتامثل شاغلین ازآنها دفاع کندپس بعدازخدا امیدمان به شماست تاباحمایت خودازاجرای صحیح قانون ،بازنشستگان این حوزه رانسبت به رفع تبعیض پیش آمده خشنودسازید.

    همواره دعاگوی خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی وآن نماینده محترم مجلس میباشیم.

    "بازنشستگان بهداشت ودرمان کشور"

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار