خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۴۶۲
لینک کوتاه کپی شد

فیلمِ لحظه خاموش‌کردن دوربین‌های فراپادمانی آژانس

به گزارش صبح تازه، سازمان انرژی اتمی ایران، فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین‌های فراپادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی منتشر کرد.

به گزارش صبح تازه از تسنیم، روز گذشته (چهارشنبه) بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به حذف دو دوربین از دوربین‌های نظارتی آژانس انرژی اتمی در ایران گفت: با توجه به همکاری گسترده ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی متاسفانه رفتار آژانس یک رفتار مناسب این همکاری نبوده و با تلاش کشورهای غربی به خصوص سه کشور اروپایی و غربی تحرکاتی را علیه کشور ما آغاز کردند.

کمالوندی اظهار داشت: بر این اساس، تصمیم گرفتیم برخی از همکاری‌ها که فراتر از پادمان بود و جزو تعهدات ما نبود و تنها بر مبنای حسن نیت این کارها را انجام می‌دادیم، مثل ضبط برخی از فعالیت‌ها توسط دوربین‌های آژانس، سنجش غنای برخط یا فلومتر، دستور داده شد که فعالیتشان متوقف شود.

در همین راستا سازمان انرژی اتمی ایران فیلمی از لحظه خاموش کردن (قطع برق) دوربین‌های فراپادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تاریخ  1401/03/18 منتشر کرده است:

در همین حال یک منبع دیپلماتیک در گفت‌وگو با الجزیره گفت که مدیرکل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی می‌گوید ایران 20 دوربین و یک سری تجهیزات نظارتی آژانس را حذف کرده است.

«گروسی» اقدام ایران در حذف دوربین‌ها را تأسف‌بار و ضربه‌ای به راستی‌آزمایی صلح‌آمیز بودن برنامه این کشور می‌داند.

 

حجم ویدیو: 585.90K | مدت زمان ویدیو: 00:00:16 دانلود ویدیو
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

  • مردم ارسالی در

    هر وقت دوربین نصب کنند باید هزینه را پرداخت کنند پول برق و نگهداری و وعیره هزینه ها را ارسال کنید آره با

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار