شناسه خبر: ۱۰۹۴۷۲
لینک کوتاه کپی شد

محسن رضایی:‌

کاش اسرائیل بهانه‌ای دست ما بدهد تا محوش کنیم

​به گزارش صبح تازه،شما در این چند روز اخیر مشاهده می‌کنید که رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای اروپایی مجدد برای شکستن این مقاومت متحد شده اند.

به گزارش صبح تازه، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: ای کاش اسراییل جرئت کرده و یک غلطی بکند و بهانه ای به دست ما بدهد تا ما او را از روی زمین محو کنیم.

به گزارش صبح تازه از  مهر، محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور در آیین بزرگداشت شهید محمد بروجردی در دانشگاه عالی دفاع ملی طی سخنانی اظهار داشت: برای بزرگداشت مرد بزرگی دور هم جمع شده ایم البته امروز بزرگداشت پیشمرگان کرد مسلمان هم هست که در گمنامی جان خود را فدای انقلاب کردند.

وی شهید محمد بروجردی را اولین مرد میدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهید بروجردی مشتاق حضور در میدان نبرد حق علیه باطل بود او مبارزی خستگی ناپذیر بود ، او قبل از انقلاب با بصیرتی که داشت خطر گروه مجاهدین( منافقین ) برای انقلاب را تشخیص داده بود و گوش زد کرد برای همین بود که گروه های مسلمان مبارزه برای مقابله با رژیم شاه و خطر اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کودتایی شکل بگیرد و یا منافقین اسلحه به دست بگیرند ، با هم متحد شدند .

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار