شناسه خبر: ۱۱۱۸۹۳
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات ماجرای خروج فرزند معاون رئیس جمهور از کشور

​به گزارش صبح تازه، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه گذشت آن دوران که مسئولانی مثل کوه پشت فرزندان خویش می‌ایستادند و صراحتا از ‎مهاجرت و زندگی آنها در خارج از کشور دفاع می‌کردند، گفت: گرچه فرزندم متاهل و مستقل است اما هرگز قصد مهاجرت نداشته‌ است.

به گزارش  صبح تازه از همشهری آنلاین، انسیه خزعلی در توئیتی اظهار داشت: اما امروز ... برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند؛ درحالی که سفر موقت کاری وی جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌ بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد.‌

خزعلی ادامه داد:  بی شک...بسترسازی برای تقویت فعالیت‌های دانش بنیان جاری در کشور، برخاسته از تعلق به وطن و مسئولیت‌پذیری است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت:  اعضای دولت مردمی و انقلابی به آرمان‌های انقلاب و سیاست‌های دولت وفادار بوده و خواهند بود.

به گزارش همشهری آنلاین، مهدی عرفاتی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت روز گذشته در توئیتی نوشت: اخیرا فرزند یک معاون وزیر برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجی ویزا گرفته بود و قصد خروج داشت که به محض اطلاع رئیس‌جمهور، دستور صادر شد؛ «اگر فرزند رفت، پدر هم برود!» گذشت آن دوران که افتخار مقامات عالی دولت، اقامت فرزندانشان در خارج از کشور باشد. مسولان مراقب گشت ارشاد باشند.

همانطور که در توییت عرفاتی آمده تذکر رئیس جمهور به معاون یک وزیر دولت بوده و شایعه مهاجرت فرزند معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز کذب بوده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار