شناسه خبر: ۱۱۱۹۲۴
لینک کوتاه کپی شد

پسر و دختر کبری خزعلی هم در آمریکا زندگی می‌کنند!

پایگاه اطلاع رسانی «چند ثانیه» نوشت: مهدی خزعلی گفت: نه تنها پسر کبری خانم؛ حتی خواهرزاده دیگرم، یعنی دختر ایشان نیز سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند ... پسر انیسه خانم هم که در کانادا صاحب شرکتی است که در زمینه وی‌پی‌ان فعالیت می‌کند، می‌دانید که ثبت شرکت در کانادا هزینه‌ای بیش از صد میلیارد ریال دارد.

به گزارش صبح تازه، بعد از رسانه‌ای شدن این خبر که پسر انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در کانادا زندگی می‌کند، کاربری در توئیتر درباره اینکه احسان نوحی بزنجانی،‌ فرزند کبری خزعلی،‌ رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز در آمریکا زندگی می‌کند، افشاگری کرد.

مهدی خزعلی درباره این خبر گفت:خبر صحت دارد، نه تنها پسر کبری خانم؛ حتی خواهرزاده دیگرم، یعنی دختر ایشان نیز سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند.

پسر انیسه خانم هم که در کانادا صاحب شرکتی است که در زمینه وی‌پی‌ان فعالیت می‌کند، می‌دانید که ثبت شرکت در کانادا هزینه‌ای بیش از صد میلیارد ریال دارد.

مساله من این نیست که چرا این عزیزان یا هر هم‌وطن دیگری به خارج از کشور مهاجرت و زندگی کند، که این حق هر کسی است اما این عزیزان با رانت رفته‌اند و این موفقیت‌ها را به دست آورده‌اند.

این درست نیست که والدین کسی در ایران موافق فیلترینگ باشد اما او در خارج از این در زمینه وی‌پی‌ان کار کند.

شما نمی‌توانید موافق حجاب، آن هم نه شال ومانتو که فقط چادر باشید اما فرزندان خود را بفرستید در جایی که حجاب آزاد است، زندگی کنند.

کند، که این حق هر کسی است اما این عزیزان با رانت رفته‌اند و این موفقیت‌ها را به دست آورده‌اند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • ناشناس ارسالی در

  روح بلند جناب خزعلی شاد که فرزندان گرامی خیلی قشنگ نقش بازی میکنند . خودشان در ایران پستها و مسئو لیتهای مهمه را اشغال کرده اند و فرزندان با ثروت این آب و خاک در سرزمینهای دشمن زندگی بی درد سر ایجاد کرده اند . دستاوردهای بزرگ مسئو لین از فرزندان و دامادها و عروسها

 • ناشناس ارسالی در

  هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری

 • علی ارسالی در

  انان از منافق!!!
  الآن می فهمم چرا امام خمینی می گفت منافقین از کفار بد ترند.

 • ناشناس ارسالی در

  انسیه هم باید به شرکت پسرش در کانادا برود و آنجا معاون پسرش شود

 • سعید ارسالی در

  حالا این پیرزن پر حاشیه چه گلی به سر مردم زده که باید دروغ های آن را باور کنیم تمام اعضای این خانواده با خارج در ارتباط تنگا تنگ هستند چرا ایشان باید همچنان سر کار باشد .مثلآ هیچ فرد دیگری نمی تواند جای ایشان باشد .بابا مردم را اینقدر از دین زده نکنید امثال این فرد را هر چه زودتر از کار اخراج کنید .

 • علی ارسالی در

  آقایون خانمها ناشکری نکنید الان پسر این خانم اونجا شرکت وی پین نمی‌زد شما چه طوری تلگرام باز می‌کردید برید خدارا شکر کنید امثال این مسولین ما زیاد داریم فقط برای اینکه ریا نشه و مخلصانه جیب مردم را بزنند پنهان هستند وگرنه هم خودشون هم خانوادشون برای رضای خدا و برای مردم فقط کار می کنند خیلی ما انتظار بیجا داریم که مثل ما باشند

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار