شناسه خبر: ۱۱۲۰۳۳
لینک کوتاه کپی شد

محسن رضایی:توقعات مردم در خورد و خوراک بالا رفته!

به گزارش صبح تازه، امروز همه افراد در همه کالاها از موبایل گرفته تا خوراک و پوشاک و دیگر موارد توقعات بالایی دارند و این خودش مشکلات متراکمی درست کرد.

به گزارش صبح تازه  از اعتماد آنلاین معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تا پایان سال سند اصلاحات پولی و بانکی را به مقام معظم رهبری خواهیم داد و تا سال آینده ساختار بودجه دولت را اصلاح می‌کنیم و غیر از این در زمینه تولید و سرمایه‌گذاری و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر برنامه‌هایی را دنبال می‌کنیم و مقام معظم رهبری پیگیر این امور هستند.

به گزارش همشهری، محسن رضایی در دیدار با سیدمحمد سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه در قم گفت: دولت زمانی شروع به کار کرد که با تراکمی از مشکلات حل نشده مواجه بود به طوری که روزمرگی دولت های گذشته سبب متراکم شدن مشکلات شده بود، بسیاری از منابع کشور مصرف شده بود ولی به جای آنها منابع مولّدی جایگزین نشده و از جیبمان مصرف کرده بودیم.

وی با بیان اینکه جمعیت کشور نسبت به اول انقلاب چند برابر شده و انتظارات مردم هم بالا رفته است، افزود: امروز همه افراد در همه کالاها از موبایل گرفته تا خوراک و پوشاک و دیگر موارد توقعات بالایی دارند و این خودش مشکلات متراکمی درست کرد که دولت های گذشته به حل آن نپرداخته اند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به مشکل حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ اظهار کرد: ۱۸ میلیون جمعیت روستایی و عشایری بودند که کار می کردند و تولید داشتند ولی این جمعیت امروز اطراف شهرهای بزرگ ساکن شده اند و چاره اندیشی در مورد آنها نشده است.

رضایی تأکید کرد: نتیجه اقتصاد دولتی این شد که انبوهی از مشکلات آرام آرام انباشته شد و هر دولت که آمد مشکلات را اضافه کرد به طوری که الان نظام پولی و بانکی مان باید متحول و ساختار بودجه دولت باید اصلاح شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • کسرا ارسالی در

  بجان محسن مرغ نمی خوریم گوشت نمی خوریم تخم مرغ نمی خوریم روغن نمی خوریم شیرینی نمی خوریم آجیل اصلا نمیخوریم میوه نمیخوریم کباب نمیخوریم برنج نمیخوریم ماست نمیخوریم کله جوش نمیخوریم سیب زمینی اصلا پیدا نمیشه نمیخوریم ماکارونی من را اسهال میکنه اصلا نمیخوریم فقط نان با ماست وپنیر میخوریم ای کاش تو هم وارد سیاست نمی شدی تا آبروی هم رزم هایت را نمی بردی

 • ناشناس ارسالی در

  توقع بعضیا اگر بالا رفته بله وگرنه توقع اکثر مردم بالا نرفته که هیچ ، فقط قیمت مواد غذایی خیلی بالا رفته آقا محسن

 • حمدالله ارسالی در

  محسن به جون خودت که واسم عزیزی ،یه کاری کردی آدم نمیتونه به مواد غذایی اصلا نگاه کنه،فقط این شکمو در درروز دو وعده بهش غذا می دم ولی چشم راهکار بده اونم میکنم یک وعده ،اصلا چرا ما اینقدر پر توقع شدیم والله

 • علی ارسالی در

  خداوکیلی الان دارم یه چهارم بربری خالی می خورم

 • قیصر بختیاری ارسالی در

  جان کاکا فقط هوس مردم از بی پولی رفته بالا

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار