شناسه خبر: ۱۱۲۲۲۱
لینک کوتاه کپی شد

احمدحسین فلاحی:

فردی از کردستان تا تهران از مهسا امینی فیلمبرداری کرده!

به گزارش صبح تازه از نامه نیوز،احمدحسین فلاحی نماینده همدان می‌گوید: خانم مهسا امینی از زمانی که از کردستان به سمت تهران حرکت می‌کند، فردی از او تا تهران و سپس بیمارستان و آی‌سی‌یو فیلمبرداری می‌کند.

به گزارش صبح تازه رویداد۲۴ نوشت: هرچند بسیاری از افراد به عملکرد گشت ارشاد و برخورد‌های نیرو‌های پلیس در خصوص مبارزه با بی‌حجابی انتقاد دارند که اوج آن در قضیه فوت مهسا امینی دختر ۲۲ ساله کُرد دیده شد، اما برخی افراد هم معتقدند، کاری خارج از عرف صورت نگرفته است و این اتفاق یک حاشیه‌سازی سیستماتیک برای نظام است. از جمله این افراد می‌توان به احمدحسین فلاحی نماینده همدان اشاره کرد که می‌گوید: قضیه فوت خانم مهسا امینی این روز‌ها تبدیل به یک بهانه برای افرادی خاص شده است و هیچ ربطی به گشت ارشاد ندارد.

پدر مهسا امینی و پزشکان او دروغ می‌گویند

او به رویداد۲۴ می‌گوید: اگر نگاهی به چند روز گذشته بیاندازیم، می‌بینیم که پزشک مرحومه مهسا امینی مطلبی را به دروغ می‌گوید و سپس منکر آن می‌شود (اشاره به انتشار توییت و سپس پاک‌کردن آن) یا مثلاً پدر خانم امینی می‌گوید دخترش هیچ بیماری زمینه‌ای نداشته است، اما پرونده پزشکی او بیرون می‌آید و می‌فهمیم که بیماری زمینه‌ای داشته است.

مرگ مهسا امینی سناریویی برای ساختن یک ندا آقاسلطان دیگر بود

این چهره اصولگرای مجلس یازدهم می‌گوید: خانم مهسا امینی از زمانی که از کردستان به سمت تهران حرکت می‌کند، فردی از او تا تهران و سپس بیمارستان و آی‌سی‌یو فیلمبرداری می‌کند. از این‌رو من از دستگاه‌های قضایی و امنیتی می‌خواهم فردی که قبل از بروز حادثه روی به فیلمبرداری می‌آورد را بخواهند و از او بپرسند مقصودش چه بوده است. این یک سناریو به مانند موضوع ندا آقا سلطان بوده است. در رابطه با فردی که فیلم‌برداری کرده است نباید مثل قضیه ندا آقا سلطان بشود که آن فرد مرتبط با موضوع از کشور خارج شد.

سران فتنه، منافقین، سلطنت‌طلبان، کومله و دموکرات‌ها می‌خواستند دستاورد اربعین را به حاشیه ببرند

فلاحی می‌گوید: تمام این صحبت‌ها در فضای مجازی منتشر شده است. از طرفی، اظهارات پدر خانم مهسا امینی هم مطرح شده است. در این راستا، هم پزشک و هم پدر خانم امینی خلاف واقع گفتند. هدف از این ماجرا یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده بود؛ همان‌طور که سران فتنه از قبل شروع کرده بودند به رد و بدل کردن نماد‌های ققنوس و غیره. اکنون هم جریان منافقین، سلطنت‌طلبان، کومله و دموکرات‌ها همه پای کار آمدند تا این بهانه را علیه نظام مطرح کنند که به واسطه آن، دستاورد گسترده نظام و دولت در موضوع پیاده‌روی اربعین و عضویت در گروه شانگهای به حاشیه برود.

خانواده مهسا امینی قربانی سناریو‌هایی شدند که در فتنه ۸۸ هم حضور داشتند

او می‌گوید: ۲۰ میلیون نفر زائر با مدیریتی که با کمترین چالش روبرو بود، راهی کربلا شدند. دولت در عرصه سیاست خارجی موفق عمل کرد و به سازمان همکاری شانگهای پیوست، اما عده‌ای تلاش کردند با این حرف‌ها، نظام را به حاشیه بکشانند. از این‌رو به نظر من، خانواده امینی قربانی سیاست‌بازی‌ها و سناریو‌هایی شدند که در فتنه ۸۸ هم حضور داشتند.

نماینده همدان در پاسخ به اینکه گشت ارشاد باید به کارش ادامه دهد یا نه؟ گفت: گشت ارشاد بر اساس قوانین و ضوابطی که هست، مشکلی ندارد و باید کارش را ادامه دهد. حال اگر گشت ارشاد هم در کارش اشتباهی داشته است باید بررسی و اگر ثابت شد، با عوامل آن برخورد کنند، اما معتقدم که این موضوع، بهانه‌ای بود برای ضربه وارد کردن به نظام.

لینک مرتبط:

مرگ یک دختر هنجارشکن این همه سرو صدا ندارد!

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • علی فیضی ارسالی در

    سلام ‌ای هم‌وطن‌‌ای‌برادر ای خواهر‌ ایا‌داع‌جدای‌نخجوان‌دوشینه ایروان صاف‌شده هر‌وقت از یک قرار‌داد‌در کشورمان‌پیش می اید‌یاد‌قرارداد ترکمن چای .گلستان ترکمن‌چای می‌افتیم‌ایا‌عروسی که به‌عربها فروختیم یادتون رفته .....یک نکته از‌مرگ و غم هم وطن ناراحت هستیم‌ولی چند‌نکته‌را‌فراموش کردیم‌ نپرسیدیم که اول‌در مرزمشترک ایران ارمنستان چه‌خبر‌هست آری ترکیه، آذربایجان رژیم اشغال گر صهیونیسم حدود‌هفت‌کیلومتر‌از بیست‌و هفت کیلومتر‌مرز مشترک با ارمنستان را اشغال کرده اند‌ اری‌درست است‌‌‌‌ می‌دانید‌که‌کمله‌ها چرا‌با پرچم به اصلاح خلق کرد‌رژه می روند اگر‌هدفشان خدمت‌له‌ایران‌هست‌چرا‌پرچم‌ایران‌را‌بر‌نمی‌دارند‌ای هم‌وطن‌بیدار باش هدف تکه‌تکه کردن‌ایران‌است‌ آذربایجان ‌کردستان‌وخوزستان وسیستان‌وبلوچ‌ ‌ ‌اگر می‌خواهید‌تکه ای‌دیگر‌از‌کشور‌جدا نشود‌اگر‌می‌خواهید‌دیگر‌عروسی از‌خانواده جدا‌نشود لیدار‌باش اری‌دولت عثمانی‌نقشه ‌از‌دریا سیاه‌تا‌دریای خزر‌را‌درسر‌می پروراند رژیم اشغال گر صهیونیسم ‌تکه تکه‌کردن‌ایران‌را‌‌ خواهر ای برادر وطن پرست اگر ایران و ایرانی را دوست‌داری بیدار باش‌مثل همیشه ‌

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار