شناسه خبر: ۱۱۲۸۶۴
لینک کوتاه کپی شد

نامه رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس به همتایان اروپایی؛

اینترنت به این شرط وصل می‌شود+جزئیات

به گزارش صبح تازه، وحید جلال زاده گفت: بنده به زودی نامه ای را به همتایان خود در اروپا می‌فرستم مبنی بر اینکه شما شبکه‌های معاند علیه ایران در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود.

به گزارش صبح تازه از اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جلال زاده از ارسال نامه در آینده نزدیک به همتایانش در اروپا درباره وصل اینترنت در ایران، خبر داد.

شرط وصل اینترنت در ایران!

وحید جلال زاده با بیان این که نقش آمریکا در حوادث اخیر برجسته است، تاکید کرد: دستگاه های مختلف باید نقش آمریکا در تزریق مالی به تروریست ها در این حوادث را گوشزد کنند.

وی افزود: بنده به زودی نامه ای را به همتایان خود در اروپا می‌فرستم مبنی بر اینکه شما شبکه‌های معاند علیه ایران در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود.

خسارت فاجعه بار محدودیت ها و قطعی اینترنت به کسب و کار در ایران!

جلال زاده یادآور شد: در اروپا دست زدن به کوکتل مولوتوف مصداق اقدام غیرقانونی و تروریستی است اما در شبکه های مجازی آن را برای استفاده علیه ملت و کشور ما آموزش می دهند. از این روست که ما تاکید داریم دشمن درجه اول ایران، آمریکاست و نباید این را به هیچ وجه فراموش کنیم.

اظهارات جلال زاده در این ارتباط در در دومین جلسه هماهنگی «ستاد یوم الله ۱۳ آبان» که وی رییس ستاد برگزاری ۱۳ آبان نیز هست، مطرح شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • لیلا ارسالی در

    لعنت خدا بر معاندین کشور که این دوهفته بخاطر خودخواهی و دوستی خاله خرسه کلی ضرر ب ایران زدند .مردم اگاه باشید فقط کشور عقب تر میماند وکلی بازار سرمایه وکسب وکار کم میشود

    • علیرضا ارسالی در

      ببین من تنها کاری که با اینترنت انجام میدادم کانال یوتیوب نگاه میکردم زبان پرتغالی یاد میگرفتم اینستاگرام داشتم. نه اعتراض رفتم نه به اعتراض کاری داشتم ولی بخاطر این قطعی گسترده هم که شده به جمع معترضان میپیوندم تقصیر خودتون بود

  • ناشناس ارسالی در

    این جلال زاده باز رفته از موتوری جنس گرفته زده نمیفهمه چی میگه اخه نادون اروپا نامه امثال تورو میندازه اشغالی انتظار داری بهت بله هم بگن

  • ناشناس ارسالی در

    عجب! یعنی الان توپو انداختی زمین اونا بگی ما خوبیم؟

  • ناشناس ارسالی در

    یه کاری میکنن مردم عصبانی بشن اونایی هم اعتراض نرفتن برن

  • ناشناس ارسالی در

    بهتر بزار قطع باشه
    اینترت نباشه مردم بیکار میشن
    می‌رن خودشون خیابون ✌️✌️✌️

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار