شناسه خبر: ۱۱۳۱۲۸
لینک کوتاه کپی شد

درخواست احزاب اصلاح طلب برای برگزاری تجمع اعتراضی

به گزارش صبح تازه، در بخشی از نامه احزاب اصلاح طلب به رئیس جمهوری آمده است: با توجه به مسئولیت جنابعالی در اجرای قانون اساسی مستدعی است دستور فرمایید هماهنگی لازم برای برگزاری این تجمع در زمان و مکان مناسب بعمل آید.

متن نامه جمعی از احزاب اصلاح طلب به سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری بدین شرح است :

به نام خدا

جناب آقای سید ابراهیم رئیسی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام

نظر به تاکید جنابعالی در گفت و گوی تلویزیونی اخیر بر حق برگزاری اجتماعات مسالمت آمیز، به اطلاع می رساند ما جمعی از احزاب اصلاح طلب با ارسال نامه شماره ۱۳۲۳۸۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ به وزیر محترم کشور اطلاع دادیم که قصد برگزاری یک تجمع آرام را داریم که متاسفانه با وجود گذشت بیش از دو هفته پاسخی به آن داده نشده است.

ضمن اعلام عزم خود بر استیفای این حق بنیادین، خاطرنشان می سازد هدف از برگزاری این تجمع دفاع از حقوق و کرامت انسانی زنان و حقوق شهروندی آحاد مردم، از جمله حق دسترسی آزاد به اطلاعات و نیز دعوت معترضین به حفظ نظم و آرامش و برحذر داشتن نیروهای امنیتی و انتظامی از توسل به خشونت و نیز اعلام انزجار از اظهارات و اقدامات مداخله جویانه دولت های خارجی است.

با توجه به مسئولیت جنابعالی در اجرای قانون اساسی مستدعی است دستور فرمایید هماهنگی لازم برای برگزاری این تجمع در زمان و مکان مناسب بعمل آید.

انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها

مجمع ایثارگران

سازمان معلمان ایران

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی

انجمن اسلامی مهندسین ایران

انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار