شناسه خبر: ۱۱۳۱۶۲
لینک کوتاه کپی شد

عموی اسرا پناهی درباره مرگ او چنین گفت+فیلم

​به گزارش صبح تازه، رسانه‌های ضد ایرانی پیش از این در خبری دروغ اعلام کردند: اسرا پناهی دانش‌آموز مدرسه شاهد اردبیل بوده که در اغتشاشات فوت کرده است.

 به گزارش صبح تازه، عموی مرحوم اسرا پناهی در همین رابطه در گفتگو با خبرگزاری محلی سبلان ما، با تکذیب و رد شایعات منتشر شده در خصوص نحوه فوت اسرا پناهی در فضای مجازی گفت: مرحوم اسرا اصلا دانش آموز مدرسه مذکور نیست.

آقای پناهی ادامه داد: اسرا دارای ناراحتی قلبی مادرزادی بود و بعد از یک ماه از درگذشت پدرش، ناراحتی قلبی اش تشدید شد، و از منزل به بیمارستان فاطمی منتقل شد. متاسفانه تلاش های پزشکان بی نتیجه ماند و وی دار فانی را وداع گفت. 

وی خواستار برخورد با شایعه پراکنان شد و تصریح کرد: شایعات منتشر شده در خصوص نحوه فوت اسرا پناهی صحت ندارد و وی در بیمارستان به دلیل نارسایی قلبی فوت کرده است. 

پنج شنبه گذشته در مدرسه شاهد اردبیل بین والدین برخی از دانش آموزان با مدیران مدرسه مشاجره ای شکل می گیرد که بعد از آن یکی از دانش آموزان به دلیل فشار عصبی ناشی از این دعوا دچار ضعف شده و با آمبولانس به بیمارستان منتقل می شود و در صحت کامل است.  

رسانه های ضد ایرانی در تداوم دروغ های سریالی  مدعی کتک زدن یک دانش آموز و فوت او شده و نام «اسرا پناهی» را منتشر کردند که مشخص شد این فرد بیمار فوت شده بیمارستان فاطمی و منتقل شده از منزل به بیمارستان است و ربطی به مدرسه شاهد اردبیل ندارد.

 

حجم ویدیو: 1.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57 دانلود ویدیو
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    دروغ می‌گویید و زبانتان هم دراز هست

    • رضا ارسالی در


      اگه علی دایی راست میگه چرا نمیره خونه اون دختره با خانواده رو در رو بشه؟؟

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار