شناسه خبر: ۱۱۳۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

پیامک موساد به مردم ایران برای جذب جاسوس!

سایت‌های شرط‌بندی، پیام‌های تبلیغاتی، فیلترشکن‌ها و بازی‌های آنلاین از بسترهای جذب جاسوس برای موساد هستند.

به گزارش صبح تازه؛  «اگر می‌خواهید آینده خوب و ایده‌آلی برای خانواده خود فراهم کنید، تماس بگیرید.» این پیامی است که اگر روی گوشی‌های خیلی از ماها نقش ببندند بی‌تفاوت از آن می‌گذریم اما هستند کسانی که به اشتباه، آن را روزنه‌ای برای رسیدن به آمال و آرزوهای خود می‌بینند. 

کار، کار موساد است و مرحله به مرحله برای رسیدن به هدف خود، جاسوس استخدام می‌کند. سایت‌های شرط‌بندی، پیام‌های تبلیغاتی، فیلترشکن‌ها و بازی‌های آنلاین از بسترهای جذب جاسوس برای موساد هستند.

همچنین شواهد نشان می‌دهد جذب جاسوس در فضای مجازی شیوه‌ای کم هزینه برای موساد است. آنها از طریق استوری اینستاگرام، آموزش‌هایی در مورد اغتشاشات می‌دهند؛ مانند درست کردن کوکتل مولوتف و مواد آتش‌زا و برخی هم مرحله به مرحله، شیوه‌های آموزش داده شده از سوی موساد را برای رسیدن به وعده‌ها اجرایی می‌کنند.

به‌طور مثال، یکی از بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر که از همین طریق جذب موساد شده بود، با وعده مهاجرت به اغتشاشگران پیوست و از خود عکس و فیلم منتشر کرد. یا یکی دیگر از بازداشتی‌ها عنوان کرده که از طریق اینستاگرام به صفحات پناهندگی روی آورده بود که یکی از آن صفحات برای رژیم صهیونیستی بود.

 

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    اشکال داره مردم هم به فکر آینده اینجوری باشن

  • روح اله فرجی زاده ارسالی در

    لعنت بر تمام کسانی فکر تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند آنها این را بدانند عددی نیستند و دیر یا زود در مقابل نظام و مردم شهیدپرور ایران همیشه اسلامی به زانو خواهند افتاد

  • ناشناس ارسالی در

    این همه سال گرانی مردمی نذاشته دیگه اعصابی نمانده یه عده مفتخوربااین حرفانمک برزخم مردم می پاشنند

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار