خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۴۶۵۱
لینک کوتاه کپی شد

کیهان و یک تیتر فوتبالی جنجالی دیگر!

ملی‌پوشان کشورمان وقتی خباثت دشمنان و وطن فروشان داخلی و خارجی و جنگ روانی آنها علیه خود، مردم و مملکت را پس از بازی با انگلیس دیدند، در این بازی دست در دست یکدیگر دادند و با اتحاد و غیرت مثال زدنی ...باعث شدند تیم ملی به یک پیروزی ارزشمند دست یابد.

کیهان و یک تیتر فوتبالی جنجالی دیگر!

به گزارش صبح تازه، پیش از آغاز بازی بازیکنان تیم ملی همزمان با پخش سرود ملی و هم‌خوانی با این سرود به استقبال بازی با ولز رفتند؛ اقدامی که خشم و عصبانیت وطن فروشان داخلی و خارجی را به همراه داشت ... در پایان بازی تعدادی از ملی‌پوشان سجده شکر به جا آوردند تا ایران آماده سومین بازی خود در جام جهانی برابر آمریکا شود.

از منظر فنی می‌توان به مباحث بسیاری درخصوص تیم ملی اشاره کرد اما به اختصار باید گفت که ملی‌پوشان کشورمان وقتی خباثت دشمنان و وطن فروشان داخلی و خارجی و جنگ روانی آنها علیه خود، مردم و مملکت را پس از بازی با انگلیس دیدند، در این بازی دست در دست یکدیگر دادند و با اتحاد و غیرت مثال زدنی و اجرای مو به موی دستورات تاکتیکی کارلوس کی روش باعث شدند تیم ملی به یک پیروزی ارزشمند دست یابد.

البته پیش از این بازی نیز همان جنگ روانی علیه تیم ملی برپا بود اما هوشیاری سرمربی و بازیکنان اجازه نداد تیر دشمنان به هدف بنشیند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار