شناسه خبر: ۱۱۵۹۲۶
لینک کوتاه کپی شد

اقدام بی‌شرمانه سعودی‌ها علیه خلیج همیشه فارس

در مسابقات کشورهای عربی یک اتفاق بی‌شرمانه و زشت رخ داده است.

اقدام بی‌شرمانه سعودی‌ها علیه خلیج همیشه فارس

به گزارش صبح تازه، جام ملت‌های کشورهای عربی این روزها در شهر بصره کشور عراق با حضور هشت تیم عراق، عمان، عربستان سعودی، یمن، بحرین، کویت، قطر و امارات در حال برگزاری است. در جریان این مسابقات یک اتفاق بی‌شرمانه علیه ایران رخ داده که واکنش سریع مسئولان را می‌طلبد.

این مسابقات با نام جعلی خلیج عربی برگزار می‌شود و در رسانه‌های خارجی هم با همین نام معرفی شده است اما ماجرا فقط به این نامگذاری جعلی محدود نمی‌شود. عربستانی‌ها با اتوبوسی که این کلمه جعلی روی آن به چشم می‌خورد وارد ورزشگاه محل برگزاری مسابقات شدند که بدون شک این یک بی‌احترامی بزرگ به کشور ایران و خلیج همیشه فارس است. این نخستین بار نیست که بعضی از کشورهای عربی در خصوص نام خلیج فارس چنین شیطنتی‌هایی را انجام می‌دهند.

کشور عراق که میزبانی رقابت‌ها را بر عهده گرفته هزینه هنگفتی هم برای برگزاری آن انجام داده است. این مسابقات هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و این بیست و پنجمین دوره برگزاری آن است. دوره قبلی به میزبانی قطر برگزار شد و بحرین به مقام قهرمانی دست یافت.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    ملت آنقدر از بی کفایتی دولت غذاب کشیده که دیگر این مسائل برایشان مهم نیست خلیج عربی یا فارس بودنش آنقدر مهم نیست که ،مسئله مهم این ملت گرسنگی روز افزون آن با این همه ثروتش است وبس.‌.اول شکم ملت سیر شود بعدأ این مسائل مطرح شود.

  • ناشناس ارسالی در

    عراق و عراقی یکی از نمک نشناسترین بشرای روی زمین اول عراقیاهستن بعد عربای کشورهای همسایه که فقط به شکمشون میرسن

  • م‌ ارسالی در

    واکنش مسئولان؟؟؟جدی میگویید?قصدادخال سرورندارید؟؟بنابراین شی بخیر....

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار