شناسه خبر: ۱۱۶۰۰۳
لینک کوتاه کپی شد

چرا عباس آخوندی هشدار داد؟!

به گزارش صبح تازه، عباس آخوندی در یادداشتی هشدار داد که جمهوری اسلامی نباید در دام شارلی ابدو بیفتد و به گفته او شرایط بسیار خطیر است.

چرا عباس آخوندی هشدار داد؟!

به گزارش صبح تازه از اقتصادنیوز به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی، عباس آخوندی نوشت: جمهوری اسلامی، در دام «شارلی ابدو» نیفت! در این شرایط، سرویس‌ها و عوامل‌شان بی‌گمان دست به هر تحریکی می‌زنند تا آتش اختلاف را بالا نگاه دارند. این روزها کوچکترین اشتباه، می‌تواند منجر به زیان‌های جبران‌ناپذیر ملی گردد. می‌توان باور داشت آنانی که در آن مطبوعه آن کاریکاتورها را طراحی و ترسیم کرده‌اند، از روانشناسی سیاست خارجی ایران آگاه بوده‌اند و از ابتدا قصد به گروگان گرفتن رابطه ایران وفرانسه و سپس ایران و اروپا را با انتشار آن داشته‌اند که متاسفانه تا این لحظه موفق شده‌اند.

او در ادامه تاکید کرده است: صحنه سیاست خارجی صحنه دوراندیشی و امنیت ملی است. صحنه رفتارهای احساسی و هیجانی نیست. اندکی بیشتر تامل کنید. شرایط به واقع خطیر است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    کاریکاتور اصلا بی معنی جواب دادن و در قم اشتباه بزرگی کردن به حالت گریه نمایش دادن بزرگترین ضعف همین بود که مقامات ایرانی عکس العملی نشان دهند کوچک کردن خودشون است اصلأ نباید اهمییت دهند چون همین برخورد را انتطار داشتند و جواب اینگونه را نباید می دادند اصلا چیز مهمی نبود چرا در دام این چنین مسخره بازی می افتند اصلا جواب دادن به این قبیل مسائل در شان مقامات نبود چرا این قدر بچگانه تاثیر می پذیرید هیچ جواب نباید می دادند

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار