شناسه خبر: ۱۱۶۱۱۳
لینک کوتاه کپی شد

اعلام همکاری خبرنگاران تلویزیون اینترنشنال با سیستم اطلاعاتی ایران!

روزنامه ایران نوشت:بعد از اعلام دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تروریستی بودن شبکه اینترنشنال، برخی کارمندان این شبکه که تصویر آنها پخش شده، به‌دلیل احساس ناامنی خواستار تدابیری برای تأمین امنیت خود شده‌اند و برخی دیگر با مسئولان و افراد پشت‌پرده این شبکه تروریستی درگیر شده‌اند.

اعلام همکاری خبرنگاران تلویزیون اینترنشنال با سیستم اطلاعاتی ایران!

به گزارش صبح تازه، اولین واکنش‌ها به تروریستی بودن شبکه سعودی اینترنشنال درون این شبکه، ارتباط‌ گیری مخفیانه چند نفر از کارمندان با ایران بود تا به‌نحوی خود را از تبعات همکاری با اینترنشنال نجات دهند .

برخی از این افراد برای افزایش همکاری خود با دستگاه اطلاعاتی ایران اعلام آمادگی بیشتری کرده‌اند.

رفتارهای مشکوک چند عضو شبکه سعودی اینترنشنال، موجب شد که همه اعضای این شبکه توسط دولت انگلیس ممنوع‌الخروج شوند و حتی تا اطلاع ثانوی حق سفر به دیگر کشورهای اروپایی را نداشته باشند اما با این حال، برخی اعضای این شبکه به‌دلیل شکست پروژه اغتشاشات پیام‌های خود به افراد نزدیک به ایران را افزایش داده و سعی در برائت از اقدامات تروریستی این شبکه داشته‌اند.

برخی اعضای این شبکه برای اثباث مخالفت خود با شبکه سعودی اینترنشنال،آدرس و مشخصات برخی اعضای این شبکه را درفضای مجازی منتشر کرده‌اند؛برخی دیگر نیز گفته‌اند در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از کارکنان این شبکه منتشر خواهند کرد. این گزارش‌ها در حالی مطرح است که تاکنون هیچ واکنش قابل توجهی نیز از سوی این رسانه‌ در این باره عنوان نشده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار